Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ mirror finish aluminum sheet ] bij elkaar passen 360 producten.
Het geanodiseerde Aluminium plateert het Bladmetaal van het Bladen5052-h38 5005 H34 5754 Aluminium voor Tekens
| Sleutelwoord: | de rol van het aluminiumblad, 4x8-de prijs van het aluminiumblad, aluminiumbladen voor tekens |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Het Bladbroodje 2.0mm 3,0 Mm-Aluminiumplaat 80mm X 200mm van het hoge Precisiealuminium Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Het Blad van het hoge Precisiealuminium, Aluminiumblad 2.0mm, Aluminiumblad 3.0 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
Douane 1060 1050 1100 van de het Aluminiumlegering van h14 h24 Blad 2mm 3mm 12mm het Broodje van het Aluminiumblad voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | Aluminiumplaten platen,aluminiumplatenrol,1060 aluminiumplaten |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Graad: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
1mm 0.5mm Legering van het het Bladaluminium van het Diktedak 1050 1100 3003 3105 Aluminiumbladen voor Dak
| sleutelwoord: | het aluminium van het dakblad, 3105 aluminiumblad, aluminium 3003 legering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm Dikke Aluminiumplaat 3003 het Aluminiumblad van H14 3105
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 5005 5754 5083 de Plaat van het het Aluminiumblad van O H32 H34 H111 H116 H321 H112 voor Bootschip
| Sleutelwoord: | het aluminium plateert bladen, het broodje van het aluminiumblad, 5052 aluminiumbladen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 5000 reeksen |
Leverancier 1050 1060 1100 2mm Aluminiumblad 1500x3050mm van het aluminiumblad het Broodje van de de Plaatfolie van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 1050 aluminiumbladen, 1100 aluminiumblad, Aluminiumblad 1500x3050mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
1100 1060 Aluminum Sheet 0.5mm Thickness for Food Packaging/Electronic Heat Dissipation
| Trefwoord: | Aluminium blad |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium legeringsmetaal |
| Woedeaanval: | O-H112 |
1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075 van de de Plaatrol van het Aluminiumblad het Broodje van de de Strookfolie
| Sleutelwoord: | 3003 de Plaat van het aluminiumblad, 5005 Aluminiumblad, het broodje van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aluminiumlegering 1050 1100 3003 5052 6061 7075 8011 Plaat 5mm 10mm van het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | plaat 5052, plaat 5mm, plaat 10mm van het aluminiumblad van het aluminiumblad van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

