Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum take out containers ] bij elkaar passen 1116 producten.
1LB aluminiumfolie langwerpige lunchbox - pan voor veelzijdige voedselcontainer
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| legering: | 3003, 3004, 8011 |
| Volledig uit: | 148x122mm (5.83x4.80") |
Het Aluminiumcirkel van 1050HO A3003 om het Blad Pan Aluminium Disk For Cookware van het Schijfaluminium
| Productnaam: | 1050HO het aluminium van de aluminiumcirkel, de pan van het aluminiumblad, aluminiumschijf voor cook |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.3mm6.0mm |
Voedingsmiddelen voor eenmalige consumptie Voedingsmiddelencontainer Aluminiumfolie schalen Lunchbox
| Type: | CONTAINER |
|---|---|
| legering: | 3003 3004 8011, enz. |
| Temperatuur: | O |
6.8 oz rechthoekige minibeker wegwerpaal aluminium folie cake broodpan
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Productnaam: | Mini-broodpannen |
| Hoogste Grootte: | 16.5x6.5cm |
Folie-afhaalvaten met deksels Folie-scheren schotel Folie-platenbakken
| Productnaam: | Containers met deksel voor folie |
|---|---|
| Vorm: | Ronde/rechthoekige/oval/bijzondere |
| soorten: | Tray/Schotels/Bowls/Pan/Boxes/Plates |
300 ml wegwerppannen van aluminiumfolie rechthoekige take-away voedselverpakkingen tinfoliecontainer met deksel
| Naam: | 300 ml wegwerppot met aluminiumfolie, rechthoekig |
|---|---|
| grootte: | 130 x 100 x 42 mm |
| Gewicht: | 3 tot en met 12 g |
Opgepoetst van het het Blad Hoog Weerspiegelend Aluminium van de Aluminiumspiegel de Bezinningsblad
| Naam van het product: | gepolijst aluminium spiegelplaat, spiegel aluminium plaat, reflecterend aluminium plaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
D272-44 Glanzige wandfolie container 44 oz Ovensafe Food container
| Naam: | D272-44 Glanzige wandfoliecontainer |
|---|---|
| Type: | Verpakking |
| Hoogste Grootte: | 254 x 155 x 55 mm |
6mm 3mm 2mm 1.5mm 3003 5005 de Plaat van het het Aluminiumblad van H34 5052 voor Aanhangwagens
| Sleutelwoord: | aluminiumbladen, aluminium het afdekken voor aanhangwagens, 5052 aluminiumbladen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5052 Gevouwen aluminium plaat 4x8 5754 Aluminium traanplaat 100mm 1600mm
| Trefwoord: | 1100 In reliëf gemaakt Aluminiumblad, 1100 Aluminium Diamond Sheet, 4x8-Aluminiumblad |
|---|---|
| Applicatie: | Bouw, vloeren, koelkast, keukenkast, enz. |
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |

