Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum take out containers ] bij elkaar passen 1116 producten.
Middelgrote stoommachine 15 cm Aluminiumfoliebakken voor het grillen van vis
| Materiaal: | 3003 8000 |
|---|---|
| Temperatuur: | O |
| Vorm: | rechthoekig |
1L ronde aluminium pannen ondiepe aluminiumfolie pannen ronde containerbak
| naam: | 1L ronde aluminiumfoliecontainer |
|---|---|
| Diameter: | 213mm |
| Capaciteit: | 1020 ml |
Voedingsmiddelen voor eenmalig gebruik Aluminiumfolie Voedselcontainer Aluminiumbak Rectangular Aluminiumfolie platen
| Naam: | RE 130 ((F0/8325) |
|---|---|
| Volume: | 260ml |
| Gewicht: | 2-4G |
3 Compartiment Rectangular Aluminium Foil Plate Voedselcontainer met eenvoudig platte deksels
| Grondstoffen: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14 |
| Dikte: | 0.06 mm |
110 ml Vierkante wegwerpcontainer van aluminiumfolie Zilveren voedselcontainer
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Aanpassing: | Accepteer |
| Functie: | Gebruik in de keuken,voedsel of bakken |
300 ml 1000 ml zilveren tinfolie voor het serveren van trys voedselverpakkingsfolie met deksels
| Rijmateriaal: | Aluminiumfolie 3003, 3004 |
|---|---|
| Kleur: | Zilver, goud, op maat. |
| Vorm: | Rechthoek |
250 ml 320 ml 350 ml 500 ml Aluminiumfolie Airline Food Container Takeaway Tray
| Grondstoffen: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Grootte: | 120x106mm, 160x102mm, 169x110mm, op maat |
| Capaciteit: | 250 ml, 320 ml, 350 ml, 500 ml, op maat |
2 compartimenten Aluminiumfoliecontainer met een capaciteit van 750 ml
| Naam: | Voedselcontainers met 2 compartimenten |
|---|---|
| Materiaal: | 3003 3004 8011 |
| Type: | Tray |
8389 Aluminiumcontainer 210*140*38mm Serveringsplaten 800ml 1000 stuks
| Model: | YSA-RE210 (8389) |
|---|---|
| Volledig uit: | 210 mm × 140 mm × 42 mm |
| Top in.: | 195 mm × 130 mm × 36 mm |
Van de het Bladrol van het gipspleisteraluminium van de de Gootrol de Dikte van de het Aluminiumrol
| sleutelwoord: | het aluminium van de gootrol, de dikte van de aluminiumrol, het Bladrol van het Gipspleisteraluminiu |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

