Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 6061 ] bij elkaar passen 361 producten.
Plain 1100 3003 6061 5083 1.0mm 1.2mm 1.5mm Stucco Embossed Aluminium Sheet Coil
| Legering: | 1100 3003 5052 6061 enz. |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 1 mm, 1,2 mm, 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, op maat |
4 mm ASTM 5005 5083 5054 6061 6063 H32 H116 Aluminiumplaat van aluminiumlegering van maritieme kwaliteit
| legering: | 1000, 3000, 5000, 6000 serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H18, H24, H32 enz. |
| Breedte: | 20-3000 mm, enz. |
1000 Reeksen 0.13mm Aluminiumplaat H22 H24 HO Aluminium Sheet Alloy
| Legering: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.13mm350mm |
0.8mm 1mm 2mm 2.5mm 3mm 6061-T6 Aluminiumplaat 4x8 Standaard Grootte Op maat
| Materiaal: | 6000-serie |
|---|---|
| Oppervlakte: | Glanzend, gepolijst, haarlijn, borstel, zand, blaaswerk, geruite, gecomprimeerde, gegraveerde, enz. |
| Merken: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
800mm Dia 5052 5083 5754 Plaat 0.2mm van de 6061 Aluminiumcirkel Dikte
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5052 het Aluminiumblad 2mm van het aluminiumblad 4x8 Aluminiumblad
| sleutelwoord: | 5052 aluminiumblad, 2mm aluminiumblad, 4x8-aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
In reliëf gemaakte Plaat 1050 3105 5A05 6061 6063 van het Aluminium Geruite Blad 7075
| Legering: | 1 3 5 6 7-serie |
|---|---|
| Dikte: | 0.120mm |
| breedte/lengte: | als uw vereiste |
Aluminiumblad 5mm 10mm Dikte 1050 1060 1100 de Plaat van het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | aluminiumblad 5mm dik, 1060 de prijs van de aluminiumlegering, 1100 aluminiumblad, |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5xxx reeksaluminium 5052 de Boot van H32 6061 5083 Marine Grade Aluminum Sheet For
| Sleutelwoord: | aluminium 5052 prijs per kg,aluminiumplaat voor schepen,aluminiumplaat voor de scheepvaart |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
van de de brievenrol van het aluminiumkanaal van de het Aluminiumversiering van het de Rolaluminium het Bladbroodje
| sleutelwoord: | de rol van de aluminiumversiering, de brievenrol van het aluminiumkanaal, het Broodje van het Alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

