Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum circle plate ] bij elkaar passen 331 producten.
Fabrieksleveranciers OEM ODM 1050 1100 3003 3105 Aluminium cirkelplaat Aluminium legering cirkelplaat Plaatprijs
| Productnaam: | De Schijf van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O, H14, H16, H18 |
3003 legeringsaluminium om Cirkel/Schijf 0.4mm Schijvencirkel
| sleutelwoord: | 3003 aluminiumcirkel, 3003 aluminiumschijf, 0.4mm aluminiumcirkel |
|---|---|
| Materieel Proces: | Warmgewalst (gelijkstroom)/walste koud (CC) |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt, Gebeëindigde Molen |
Keuken 0.3mm 0.4mm 0.5mm T4 T8 de Plaat van de Aluminiumcirkel
| Productnaam: | Aluminiumschijf |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De Schijvencirkels van het Stok niet Aluminium
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Yongsheng 1xxx 1100 1050 2.5mm Aluminiumschijf 1000mm Diameter
| Productnaam: | Aluminiumschijf |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Langdurig aluminiumplaat voor industriële toepassingen
| Toepassing: | Industrieel, automobiel, kookgerei, enz. |
|---|---|
| Diameter: | 80-1600 mm |
| Hardheid/Tolerantie: | Op maat |
De zwarte van de het aluminiumdiamant van Diamond Plate Sheets 4x8 van het de plaataluminium geruite plaat
| sleutelwoord: | Zwart Diamond Plate Sheets, Aluminium Geruite Plaat, 4x8-Aluminium Diamond Plate |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.15mm5mm |
Van het de Plaataluminium van aluminiumdiamond sheet plate aluminium chequer Geruite de Plaatdikte
| sleutelwoord: | de plaat van de aluminiumcontroleur, het bladplaat van de aluminiumdiamant, de plaat van de aluminiu |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Bui: | O-H112 |
Van het de Steunbalkpatroon van de douaneauto de Anti van de het Aluminiumplaat van de het Aluminiumlegering In reliëf gemaakte Plaat
| Sleutelwoord: | De In reliëf gemaakte Plaat van de aluminiumlegering, het aluminiumplaat van het Auto Antislip patro |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Legering: | 1050/1060/1100/3003/5005/5052/5083/3005/8011 |
Plaat 3mm van aluminiumdiamond plate sheets aluminium checker 8x4-de plaat van de aluminiumruit
| Productnaam: | Aluminium Diamond Plate Sheets, Plaat 3mm, 8x4-de plaat van de Aluminiumcontroleur van de aluminiumr |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

