Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum circle plate ] bij elkaar passen 331 producten.
1050 1100 6.0mm de Schijf van de het Bladschijf van de Aluminiumcirkel voor Cookware
| Productnaam: | Aluminiumcirkel/Schijf |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Diameter 50 Mm-Aluminiumcirkel 2 tot 6mm 1050 1060 3003 5052 Fabrikant From China
| Naam: | Aluminiumcirkel |
|---|---|
| Materieel Proces: | Warmgewalst (gelijkstroom)/walste koud (CC) |
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
Aluminium cirkel 1000 serie legering aluminium schijf voor lampen en lantaarns
| legering: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Thickness: | 0.13-6.5mm |
1050 1060 3003 Aluminium cirkels van legering, niet plakkerig
| legering: | 1050 1060 3003 3105 3004 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H12, H16, H18, H22, H24, H26, enz. |
| Diameter: | 50mm-1600mm ((Of aangepast volgens de eisen van de klant) |
1xxx 3xxx 5xxx 6xxx reeks Aluminium checkplaat Aluminium loopvlakplaat Aluminium diamantplaat
| Trefwoord: | 1xxx 3xxx 5xxx 8xxx serie aluminium loopvlakplaat, aluminium traanplaat, aluminium diamant metalen p |
|---|---|
| Merk: | Henan Yongsheng |
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
1000-serie 3000-serie Aluminium schijf schijf Ronde Aluminium cirkel voor kookgerei
| Grondstoffen: | 1060 1100 3003 3004 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H12, H14, H16, H18 |
| Diameter: | 801000mm |
Geperforeerde het Aluminiumbladen van Diamond Aluminum Plate Aluminum Checkered Plaat
| sleutelwoord: | Geperforeerde Aluminiumbladen, Diamond Aluminum Plate, Aluminium Geruite Plaat |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Bui: | O-H112 |
Diamanten aluminium plaat met bord 1050 1100 3003 5052 geïmprimeerd aluminium plaat
| legering: | Aluminiumplaat van de 1000-, 3000-, 5000- of 6000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, op maat |
3000 serie hoogwaardige aluminium cirkel voor keukengerei H14
| Alloy: | 1050,1060,1070,1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 etc. |
|---|---|
| Temper: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32,etc |
| Diameter: | 80mm-1000mm (customer requirements) |
Aluminium ronde plaat 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 Kookgerei
| legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32 enz. |
| Diameter: | 90 mm-1020 mm (op verzoek van de klant) |

