Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum circle plate ] bij elkaar passen 331 producten.
Plaat 5052 Aluminiumblad 0.7mm van het aluminiumblad het Bladmetaal van het Douanealuminium
| sleutelwoord: | het metaaldouane van het aluminiumblad, aluminiumblad 0.7mm, plaat 5052 van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Het aluminium van aluminiumdiamond tread plate betreedt het blad van de de ruitplaat van het plaat4x8 aluminium
| Productnaam: | aluminium loopvlakplaat 4x8, aluminium diamanten loopvlakplaat, aluminium chequerplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henan China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Gratis monster dikte 0,15 mm-600 mm aluminium diamantplaat plaat aluminium plaat geruite aluminium platen
| Productnaam: | Aluminium diamanten platen,aluminium checker platen,gepoetste aluminium platen |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O - H112 |
Aluminiumlegering 1050 1100 3003 5052 6061 7075 8011 Plaat 5mm 10mm van het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | plaat 5052, plaat 5mm, plaat 10mm van het aluminiumblad van het aluminiumblad van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
0.1mm Geanodiseerde Plaat 5mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm T351 van het Aluminiumblad
| Naam: | Aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
3 Compartiment Rectangular Aluminium Foil Plate Voedselcontainer met eenvoudig platte deksels
| Grondstoffen: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14 |
| Dikte: | 0.06 mm |
350mm de Plaatmetaal 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24 van het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | H12 aluminiumplaat, H24 aluminiumplaat, 1070 aluminiumplaat |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-serie-8000-serie |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
1050 HO Mill Finish Aluminium Round Plaat voor Cookware
| productnaam: | Aluminium om Cirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1100 Aluminium Cirkelplaat Aluminium Ronde Plaat Voor Kookgerei
| Cijfer: | 1050, 1060, 1100, 3003, etc. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.3-6 mm |
1100 3003 1050 3005 3105 de Poolse Ronde Schijf van de Aluminiumcirkel voor Cookwares-Pan
| Productnaam: | de schijf van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkel 1100, de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Dikte: | 0.3mm6.0mm |

