Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium foil laminate ] bij elkaar passen 62 producten.
Van de de Containerfolie van het aluminiumfoliealuminium van de de Film Jumboaluminiumfolie het Broodjesprijs
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie voor containers,aluminiumfolie op maat,aluminiumfolie rol prijs |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
1050 3003 het Voedselrang 1500mm van het 8011 Aluminiumfolie Jumbobroodje Medische Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | 1050 Aluminiumfolie, 8011 Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 3003 |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
1050 3003 Medische het Voedselrang 500mm van het 8011 Aluminiumfolie Jumbobroodje
| Sleutelwoord: | 1050 Aluminiumfolie, 8011 Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 3003 |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Lunchbox van aluminiumfolie met gerimpelde embossing O Temperatuurdikte > 0,05 mm
| Oppervlaktebehandeling: | Aluminium natuurlijke kleur (geen behandeling), drukwerk, kleurwerk, coating, lamineren |
|---|---|
| Hoogte: | ≤120mm |
| Breedte: | 30600mm |
Aluminiumfolie lunchbox Lengte 30-600mm Breedte 30-600mm Gemakkelijke en hygiënische keuze
| Oppervlaktebehandeling: | Aluminium natuurlijke kleur (geen behandeling), drukwerk, kleurwerk, coating, lamineren |
|---|---|
| Lange: | 30600mm |
| Dikte: | > 0,05 mm |
0.012-0.1mm 3003 H13 Aluminiumfolie voor honingraatfolie
| legering: | 3003, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | H18, H19, etc |
| Dikte: | 0.0120.1mm |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Aluminiumfolie Voedingsmiddelenkoekfolie
| Legering: | 8011 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O, H12, H14, H18, H24, H22, enz. |
| Dikte: | 12mc |
8011 H24 Aluminiumfolie met een dikte van 10 microgram in voorraad Jumbo roll voor verpakking
| Legering: | 8011 |
|---|---|
| Woedeaanval: | H24 |
| Dikte: | 0,01 mm |
Aluminiumfolie Lunchbox Containers De ideale oplossing voor de behoeften 3003 8011 legering
| legering: | 3003 3004 8011, enz. |
|---|---|
| Dikte: | > 0,05 mm |
| Temperatuur: | O, H14 |
30-600 mm Lange wegwerpvoedselcontainers van aluminiumfolie voor voedselverpakking
| Rijmateriaal: | 3003 3004 8011, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O |
| Grootte: | 200+ maten kunnen worden aangepast |

