Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium foil laminate ] bij elkaar passen 62 producten.
Aluminiumfolie door Broodje 38 micron 300 van de Voedselrang van mm 3003 3004 3105 de Jumbo van het de Aluminiumfoliebroodje
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie door Broodje, de Jumbo van het Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 38 micron |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Groothandel 8-50 Mic Aluminum Foil Roll 1050 voor Tray Mill Finish
| Sleutelwoord: | Aluminiumfoliebroodjes voor aluminiumdienblad, Aluminiumfolie 8 Micron, Aluminiumfolie 1050 |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Cigarettenfolie Pure folie 1235 0,0065 mm 0,007 mm Single Smooth Cigarette Packaging Folie
| Sleutelwoord: | Sigarettenfolie |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
De aluminiumfolie rolt Jumbo 1235 3003 5052 8006 het Voedselrang van de 8011 Aluminiumfolierol
| Naam: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
De aluminiumfolie rolt Voedselrang 1060 3003 5052 8006 8011 voor Medisch
| Naam: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
De aluminiumfolie rolt 1235 3003 5052 8006 het Voedselrang van de 8011 Aluminiumfolierol
| Naam: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
5 \ Industriële de Bandfolie 1600mm van het 6 Broodjeshuishouden van de Reeksaluminiumfolie
| Naam: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (volgens klantenvereisten) |
Aluminiumfoliebroodje 10 microns 8011 van de het Voedselrang van de Aluminiumfolierol het Huishoudenaluminiumfolie
| Naam: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Foliëgravure 8011 0,009-0,2 mm Gravureerde aluminium voor haarverzorging
| Grondstoffen: | aluminiumfolie 8011 |
|---|---|
| Breedte: | 10 tot en met 1300 mm |
| Lange: | Ieder |
5a02 8006 Anticorrosief de Aluminiumfolie Jumbobroodje van de Voedselrang
| Sleutelwoord: | 8006 8011 de Aluminiumfolie van de Voedselrang, Aluminiumfolie Jumbobroodje, Aluminiumfolie voor Foo |
|---|---|
| Legeringstype:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Binnenkernmaterialen: | Aluminiumkern, enz. |

