Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium foil laminate ] bij elkaar passen 62 producten.
3003 3004 3105 Jumbobroodje 38 Micron 300mm Aluminiumfolie 12x1000 van de Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie roll Jumbo, aluminiumfolie 38 micron |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
8011 1235 1100 het Jumbobroodje van de Aluminiumfolie 0,08 - 0.15mm Voedselrang
| Sleutelwoord: | De aluminiumfolie rolt voor Verpakking, Aluminiumfolie 35 Micron, Aluminiumfolie 1235 215 mm |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
500 ml 900 ml 1000 ml foliebak wegwerpvoedsel Aluminiumfoliecontainer Foliepan met deksel
| Name: | 500ml 900ml 1000ml Foil Tray |
|---|---|
| Size: | Customization |
| Capacity: | 230ml--750ml |
Flexible duct laminating film van dubbelzijdig aluminiumfolie polyester
| Structuur: | AL + PET + AL |
|---|---|
| Kleur: | Slipper |
| Snijbreedte: | ≤1600mm |
Spotlevering Double Zero Aluminiumfolie 6-7mic 450-700mm 1235 8079 legering
| legering: | 1235 8079 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, F, H12, H18, H22, H24, H26, H32 enz. |
| Dikte: | 0,006-0,2 mm |
De Foliebroodje van het 35 Micronaluminium voor Voedsel Verpakking 1235 18 Duim Brede Aluminiumfolie
| Trefwoord: | De aluminiumfolie rolt voor Verpakking, Aluminiumfolie 35 Micron, Aluminiumfolie 1235 215 mm |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware folie, middelmatige folie, lichte folie |
Slice PET+AL+PE Printing Aluminium Polyester Laminating Film
| Structuur: | HUISDIER+AL+PE |
|---|---|
| Kleur: | Slipper |
| Snijbreedte: | ≤1600mm |
Burgerfolie Hexagon honingraatpapier gelamineerd aluminiumfolie Burgerverpakking
| Materiaal: | Aluminiumfolie en papier |
|---|---|
| Dikte: | zuiver aluminiumfolie met een dikte van 7mic + 25/30/35/40gsm papier voor levensmiddelen |
| legering: | 8011 |
Document de Prijs van de Aluminiumfoliefilm per Aluminiumfolie van kg 1235 5052 voor Voedselcontainers
| Sleutelwoord: | aluminiumfoliefilm, aluminiumfoliepapier, aluminiumfolie 1235 |
|---|---|
| Artikel 1: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
het Document van 1060 1235 1145 3004 5052 8006 8011 het Broodjesaluminiumfoliën van de Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, het document van het broodjesaluminiumfoliën van de almuniumfolie, aluminiumfol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |

