Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium checker plate ] bij elkaar passen 192 producten.
12mm 20mm Dik van de het Aluminium Dik Plaat 6061-T6 van de Aluminiumplaat het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | 6061-t6 aluminiumblad, aluminium dikke plaat, aluminiumplaat 20mm dik |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Dik 0.8mm Zuivere Lege Aluminiumplaat 3003 H14 ASTM B209
| Sleutelwoord: | lege aluminiumplaten, aluminiumblad 0.8mm, zuivere aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
De molen beëindigt de Plaat 4x8 Marine Grade 5083 van de Aluminiumlegering de Plaat van Aluminiumbladen
| Sleutelwoord: | Aluminiumplaat, de bladen van aluminiumplaten, 5083 Aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 5000 reeksen |
Plaat 5005 5052 H22 5754 5083 H34 H111 5086 H116 Marine Aluminum Sheet van het 5000 Reeksenaluminium
| Sleutelwoord: | De Legering van de aluminiumplaat, 5754 Aluminiumplaat, 5005 h34-Aluminiumbladen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 5000 reeksen |
8011 1235 1100 het Jumbobroodje van de Aluminiumfolie 0,08 - 0.15mm Chinses Fabriek
| Sleutelwoord: | De aluminiumfolie rolt voor Verpakking, Aluminiumfolie 35 Micron, Aluminiumfolie 1235 215 mm |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
5052 8083 5754 6061 6063 1,5 mm 1 mm 2 mm 3 mm dikke aluminiumplaat voor gebouwen
| legering: | 5000 serie, 6000 serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H18,H24,H32,H34,H111,H112,T4,T6,T651, enz. |
| Dikte: | 0.15-600 mm |
Blad 5083 van het douanealuminium 5086 de Boot van H321 H116 Marine Aluminum Plate Sheet For
| sleutelwoord: | de marine van de aluminiumplaat, het blad van het douanealuminium, 5083 mariene aluminiumplaat |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
3003 3004 3105 Jumbobroodje 38 Micron 300mm Aluminiumfolie 12x1000 van de Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie roll Jumbo, aluminiumfolie 38 micron |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Blad 5754 5052 5083 6061 6083 het Blad van het Plaat 8 x 4 van de aluminiumrol Aluminium van de Aluminiumlegering
| sleutelwoord: | 8 x 4 aluminiumblad, aluminiumblad 5754, blad 5052 van de aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
8006 8011 8021 8079 Aluminiumfoliedocument de Folie van het de Rangaluminium van het Broodjesvoedsel voor Voedselverpakking
| Sleutelwoord: | Het Aluminiumfolie van de voedselrang, Aluminiumfoliedocument Broodje, Aluminiumfolie voor Voedselve |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |

