Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium checker plate ] bij elkaar passen 192 producten.
3003 Aluminium Traanplaat 100mm 5-Balk Patroon Aluminium Plaat voor Aanhangers/Vloer
| Trefwoord: | 3003 de geruite Plaat van de Aluminiumlegering, de Plaat van de Aluminiumcontroleur, 5 van de Gevorm |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O-H112 |
Huishouden de Folie Jumbobroodje 150m van het 6 Micronaluminium Geurloze Verpakking
| Sleutelwoord: | de folie van het 6 micronaluminium, Aluminiumfolieimporteurs, Aluminiumfolie voor Verpakking |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
8011 van de het Aluminiumfolie van de voedselverpakking Broodje 1500mm Breedte ASTM B209
| Sleutelwoord: | 8011 Aluminiumfolie,Aluminiumfolieprijs,Aluminiumfolie voedselverpakking |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
8006 8021 8079 Aluminiumfoliebroodje de Folie Jumbobroodje van het 11 Micronaluminium
| Sleutelwoord: | 8021 aluminiumfolie, 8006 aluminiumfolie rolprijs, 11 micron aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
T3 Bui 1070 1100 Aluminiumplaat voor Architecturale Voorgevelmuur
| Sleutelwoord: | 1100 Zuivere Aluminiumplaat, DE Aluminio Paragraaf Camiones voor Architecturaal, Industrie 1050 1060 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
1060 8011 8079 Aluminiumjumbo rollen 0.011mm de Groothandelsprijzen van het Foliebroodje
| sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, de Prijs van het 1060 Aluminiumfoliebroodje, 0.011mm aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
5052 aluminiumfoliebroodje 0.6mm 0.8mm de Jumbo van de Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | 5052 het Jumbobroodje van de aluminiumfolie, 5052 Aluminium Foll, 0.6mm Aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (volgens klantenvereisten) |
3004 Broodje 45 van de batterijaluminiumfolie het Aluminiumfolie van Cm 3004 in Broodjes
| Sleutelwoord: | batterijaluminiumfolie, aluminiumfolie 3004, aluminiumfolie in broodjes |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
5.0mm In reliëf gemaakt Aluminiumblad 5052 3000 Reeksen Aluminiumdiamond plate sheets
| Productnaam: | betreedt de aluminium geruite plaat, 5 baraluminium plaat, 2mm de plaat van de aluminiumcontroleur |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3003 1000 Vuurvast het Dakblad van het Reeksh24 Golfaluminium
| Sleutelwoord: | Het Blad van het aluminiumdakwerk, 3003 de H24 Golfplaat van het Aluminiumdak, Aluminiumdak |
|---|---|
| Materiaal: | 1000 reeksen, 3000 reeksen, 5000 reeksen, het blad van het 6000 reeksenaluminium |
| Technisch: | Warmgewalst |

