Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium checker plate ] bij elkaar passen 192 producten.
plaat 5 bar 1000 van de aluminiumcontroleur van het Aluminium Geruit Plaat en Blad Gewicht
| SLEUTELWOORD: | plaat 5 bar 1000 van de aluminiumcontroleur, plaat 1000 van de aluminiumcontroleur, Aluminium Geruit |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5.0mm 3003 H14 6061 5052 het Gipspleister In reliëf gemaakte Aluminium van de de Controleursplaat van het Aluminiumblad Zwarte
| Productnaam: | in reliëf gemaakt aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De Plaataluminium van de aluminiumvloer van het de plaataluminium van het 5 barloopvlak het loopvlakplaat
| sleutelwoord: | De Plaat van de aluminiumvloer, de Plaat van het Aluminiumloopvlak, Aluminium de Plaat van het 5 Bar |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3000/5000 Serie Chinese Fabrikant Levert 5 Bar & Diamant Aluminium Traanplaat Aluminium Plaat
| Trefwoord: | Diamantaluminium strookgaasplaat, kleurgecoate aluminiumplaat met reliëf, aluminium spoel met reliëf |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
| Woedeaanval: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
Plaat 3003 van het Gordijngevelaluminium 3105 3005 3004 van het de Plaataluminium van de Aluminiumlegering het Bladrol voor de Bouw
| Sleutelwoord: | De Plaat van het Gordijngevelaluminium, 3003 Aluminiumblad, 3105 Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | A3003, A3004, A3105 |
5083 6061 7075 Aluminiumplaat 30 mm ASTM 1050 2024 3003 plaat
| Dikte: | 0.1mm30mm |
|---|---|
| Breedte: | 10mm-2200mm |
| Lange: | 1m-12m of aangepast |
Douane 0.3mm 0.5mm 0.6mm 2mm 3mm de 4mm Dikke Plaat van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | aangepaste aluminiumplaat, aluminiumplaat van 2 mm tot 3 mm dik, aluminiumplaat van 4 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
3003 5754 6061 Aluminium diamantplaat Aluminium traanplaat Aluminium plaat
| Legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
1060 1070 PE PVDF het Aluminiumrol van Deklaagdiamond orange peel stucco embossed
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O - H112 |
| Dikte: | 0.15mm5.0mm |
5 Bar Patroon Diamant Aluminium Checker Plaat 5083 Embossed Aluminium Plaat Fabrikant In China
| Productnaam: | Aluminium diamantplaatblad |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O - H112 |

