Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ airline aluminum foil container ] bij elkaar passen 30 producten.
Aluminiumfoliecontainer voor luchtvaartmaaltijdverpakkingsoplossing met OEM-service
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Gebruik: | Verpakkingen voor levensmiddelen |
| Kenmerken: | Milieuvriendelijk |
280 ml 300 ml Airline Aluminium Foil Catering Container Oblong Oven-Safe
| Productnaam: | 280 ml 300 ml Airline Aluminium Foil Catering Container |
|---|---|
| Materiaal: | 99% puur aluminiumfolie |
| Grootte: | 135*120*34 mm |
Hotel voedselverpakking Aluminiumfolie container in verschillende maten voor hoge
| Materiaal: | 99% puur aluminiumfolie |
|---|---|
| legering: | 3003, 3004, 8011, enz. |
| Temperatuur: | O, H14 |
Op maat gemaakte eenmalige aluminiumfoliecontainer en deksels Print 450 ml
| Kenmerken: | Milieuvriendelijk |
|---|---|
| Dikte: | 0.020.04mm |
| Grootte: | Verscheidene afmetingen beschikbaar |
Tinnenfolie schotels Pan Aluminiumfolie container tray met plastic deksel
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Vorm: | Vierkant, rechthoek |
| Capaciteit: | 230 ml 450 ml 660 ml 750 ml 1000 ml 1050 ml 1350 ml 1900 ml |
Eco-vriendelijke zilveren foliecontainer voedselverpakkingsoplossingen lunchdoos
| Toepassing: | Afhaalrestaurant, horeca, luchtvaartmaatschappij, hotel, huishouden |
|---|---|
| Kenmerken: | Milieuvriendelijk |
| Grootte: | Verscheidene afmetingen beschikbaar |
Zilveren Food Foil Pan Bowl met deksels Ronde Aluminium Foil Containers
| Type: | beschikbare lunchdoos |
|---|---|
| legering: | 3003, 8011 |
| Kleur: | Zilver |
Eenmalige aluminiumfolie van levensmiddelenkwaliteit 300 ml rechthoekige container
| Materiaal: | 3003 3004 8011 aluminiumfolie |
|---|---|
| Vorm: | rechthoek of aangepast |
| Gebruik: | Verpakking van snacks, bijgerechten, sauzen, desserts, enz. |
Eenmalige lunchbox Wrinkle - Gratis deksel Aluminiumfolie takeaway verpakkingsdoos
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Dikte: | 0.030.2mm |
| Kleur: | Zilver, goud, op maat |

