Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ airline aluminum foil container ] bij elkaar passen 30 producten.
Eenmalige aluminiumcontainer van voedselkwaliteit 450 ml en 800 ml blikfoliebakken met plastic deksel voor voedselverpakkingen
| Gebruik: | Verpakkingen voor levensmiddelen |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
| OEM-producten: | Beschikbaar |
450 ml Aluminiumfoliecontainer Voedsel- en bakverpakkingscontainer
| Rijmateriaal: | 3003 3004 8011, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O |
| Aanpassing: | Accepteer. |
250 ml 320 ml 350 ml 500 ml Aluminiumfolie Airline Food Container Takeaway Tray
| Grondstoffen: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Grootte: | 120x106mm, 160x102mm, 169x110mm, op maat |
| Capaciteit: | 250 ml, 320 ml, 350 ml, 500 ml, op maat |
Warm en koud gebruik Zilveren folie bak Aluminiumfolie Voedselcontainer
| Naam van het product: | Pan van aluminiumfolie |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| legering: | 8011 3003 |
Hartvormige foliepannen 100 ml Hartvormige aluminiumpannen 2,9 g Gewicht
| Naam: | Mini hartvormige pannen |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumfolie 8011 |
| Capaciteit: | 100 ml |
9x13 Foliepan 30 verpakkingen Zware halfgrote wegwerpfolieblikken
| Naam: | 9x13 Folie Pan |
|---|---|
| Grondstoffen: | Aluminiumfolie |
| Grootte: | 9" x 13" |
Ronde aluminium containers voor eenmalig gebruik 4300 ml capaciteit voor klantvereisten
| Plaats van herkomst: | Henan, China |
|---|---|
| legering: | Legering van levensmiddelenklasse 8011 of 3003 |
| Temperatuur: | O, H14 |
Eenmalige bakken van tinfolie Voedselverpakking Aluminiumcontainer Eenmalige bak van aluminium met plastic deksel
| OEM-producten: | Beschikbaar |
|---|---|
| Dikte: | 0.020.04mm |
| Kenmerken: | Milieuvriendelijk |
Temperatuur H14 aluminiumfolie voor lunchbox met deksels
| legering: | 3003 3004 8011, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14 |
| Lange: | 30600mm |
273x165mm Keukenfolie Zware voedingsmiddelenverpakking Aluminium papier rollen
| Materiaal: | 8011 O Aluminiumfolie voor geharmoniseerd gebruik |
|---|---|
| Dikte: | 10-25 micron of kan worden aangepast |
| Type: | Broodjes of bladen |

