Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ airline aluminum foil container ] bij elkaar passen 30 producten.
6.8 oz rechthoekige minibeker wegwerpaal aluminium folie cake broodpan
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Productnaam: | Mini-broodpannen |
| Hoogste Grootte: | 16.5x6.5cm |
3 Compartiment Rectangular Aluminium Foil Plate Voedselcontainer met eenvoudig platte deksels
| Grondstoffen: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14 |
| Dikte: | 0.06 mm |
1000 ml Aluminiumfolie Pan 8011 Food Aluminiumfolie Baking Container Met Deksel
| Grootte: | Verscheidene afmetingen beschikbaar |
|---|---|
| Vorm: | rechthoekig |
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
Hoogwaardige aluminiumfoliebak met verschillende maten en dikte van 0,02 - 0,04 mm
| Vorm: | rechthoekig |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
| Toepassing: | Afhaalrestaurant, horeca, luchtvaartmaatschappij, hotel, huishouden |
Aluminium pan container met verschillende maten OEM beschikbaar
| Dikte: | 0.020.04mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Milieuvriendelijk |
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
Halve grootte wegwerppannen van aluminiumfolie Bakkerij Voedsel Aluminiumfoliebak met plastic deksel
| OEM-producten: | Beschikbaar |
|---|---|
| Kenmerken: | Milieuvriendelijk |
| Gebruik: | Verpakkingen voor levensmiddelen |
3. Foliebak met deksel voor huishoudelijke aluminiumfolieverpakkingen
| Vorm: | rechthoekig |
|---|---|
| OEM-producten: | Beschikbaar |
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
Herbruikbare milieuvriendelijke aluminiumfolie 20 - 200mic Dikte 2,25lb
| Materiaal: | Aluminiumlegering 8011 H22, levensmiddelen |
|---|---|
| Type: | Aluminiumfoliecontainer/aluminiumfolie pan de foliedienblad van /aluminum |
| Aluminiumfolie: | 99.7% zuiver aluminium |
Grote voorraad Takeaway Voedselverpakking Container Aluminiumfolie Pan Voedselopslag
| Productnaam: | Aluminiumfolie Pan Voedselopslag |
|---|---|
| Materiaal: | 99% puur aluminiumfolie |
| Grootte: | 8 inch * 8 inch * 2 inch ((1250ml) Andere maten en verpakking |
Zilveren aluminium pan container met OEM beschikbaar voor prestaties
| Gebruik: | Verpakkingen voor levensmiddelen |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Aluminiumfolie |

