Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 3003 embossed aluminum plate ] bij elkaar passen 387 producten.
Gipspleister In reliëf gemaakte van het het Bladaluminium van de Aluminiumplaat de Controleursplaat 5005 H34-Aluminium Diamond Plate
| Sleutelwoord: | Gipspleister In reliëf gemaakte Aluminiumplaat, de Plaat van de Aluminiumcontroleur, 5005 H34-Alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Patroongrootte: | Aangepast |
3003 Aluminium checkplaatplaat 5754 Gedrukt aluminium loopvlakplaat voor anti-glijtrappen
| Trefwoord: | 3003 in reliëf gemaakt Aluminiumblad, 3003 In reliëf gemaakte Plaat, Aluminiumblad voor Antisliptred |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O-H112 |
Gegroefde Diamant Aluminium Plaat 5754 5052 Aluminium Traanplaat 1050 3003 Gegroefde Aluminium Spoel
| Trefwoord: | reliëf diamant aluminium plaat, aluminium geruite plaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-8000-reeksen |
| Woedeaanval: | O - H112 |
Plaat 3mm van aluminiumdiamond plate sheets aluminium checker 8x4-de plaat van de aluminiumruit
| Productnaam: | Aluminium Diamond Plate Sheets, Plaat 3mm, 8x4-de plaat van de Aluminiumcontroleur van de aluminiumr |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
In reliëf gemaakte Prijs 1060 H24 3003 van het Aluminiumblad Geruite het In reliëf maken 5052 Aluminiumplaat
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0.5mm10mm |
| Lengte: | vanaf uw vereisten |
1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiumplaat voor Cookwares en Lichten
| Sleutelwoord: | 1050 1060 1100 3003 Aluminiumplaat, Aluminiumplaat voor Cookwares en Lichten, 5083 6061 Aluminiumbla |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
1100 1060 3003 3105 1.2mm 2mm 3mm plateert het Dikke Aluminium Bladen voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Blad 5mm 12mm Plaat 3003 van de aluminiumplaat van het Aluminiumblad Aluminiumblad
| sleutelwoord: | aluminiumblad 3003,12mm aluminiumplaat, plaat 5mm van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5052 H32 1060 H24 Al Gedrukt Aluminium 3003 H14 Aluminium Kaartschijf
| Graad: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Type: | Plaat |
| Temperatuur: | O-H112 |
3105 3003 H14-Plaat 1.2mm van het Aluminiumblad 4mm 7mm 16mm Dik Aluminiumblad voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, aluminiumblad voor verkeersteken |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

