Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 3003 embossed aluminum plate ] bij elkaar passen 387 producten.
6061 T6 Aluminiumplaat voor maritieme toepassingen Dikte 0,2-500 mm Term CFR
| legering: | 1100 3003 5052 5053 6061 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Breedte: | 1002600mm |
Vlamvertragend oliebestendige zilver/goud geïmprimeerde aluminiumfolie serie 1000 3000 8000
| Alloy serie: | 1000, 3000, 5000, 8000 |
|---|---|
| Temperatuur: | H22, H24, H26 |
| Dikte: | 0,006-0,2 mm |
ASTM 6063 T6 Aluminiumplaat Aluminiumplaat voor het gebruik op schepen
| Reeks: | 6000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | T4, T6, T651, enz. |
| Dikte: | 0.156.0mm |
1 4 inch dikke aluminium plaat 1/8 inch 10 mm 6 mm 3 mm 1 mm dikte 4 * 8 FT
| Aluminiumlegering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm-2600mm |
| Breedte: | 1000 mm, 1200 mm, 1250 mm, 1500 mm, 2000 mm of elk maatwerk |
2mm 1060 Kleurrijke In reliëf gemaakte Aluminiumbladen 10mm Breedte
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
8011 aluminium plaat wordt gebruikt voor de productie van flesdeksels 0,21 mm
| Dikte: | 0.21mm |
|---|---|
| Breedte: | 20-3000 mm, enz. |
| Oppervlaktebehandeling: | molen, helder, gepolijst, haarlijn, borstel, gekabeld, geïmprimeerd, gegraveerd, enz. |
3003 3105 H14-het Aluminium plateert Bladmetaal 1.2mm 4mm 7mm 12mm Dikke 4x10
| Sleutelwoord: | 4x10 het metaal van het aluminiumblad, 7mm dik aluminiumblad, aluminiumblad 12mm dik |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
4x10 Metaal van het aluminiumblad 2mm 4mm Dikte 3003 5052 de Plaat van de het Aluminiumlegering van H112 5083 A6061 T6
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
8x4 het aluminium van de de Ruitplaat van het bladaluminium betreedt plaat 2mm de zwarte plaat van de aluminiumcontroleur
| Merk: | YONGGSHENG |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
| Woedeaanval: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
H112 Aluminium diamanten plaat, gekabelde plaat 1060 3003 5754
| Productnaam: | Aluminium diamanten platen,aluminium checker platen,gepoetste aluminium platen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henan China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

