Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 3003 embossed aluminum plate ] bij elkaar passen 387 producten.
1mm 1.3mm Hoog Weerspiegelend Opgepoetst van de het Bladrol van het Spiegelaluminium van de het Broodjesreflector het Aluminiumblad
| Productnaam: | het opgepoetste blad van de aluminiumspiegel, aluminiumplaat 1mm spiegel, het blad van het reflector |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Bui: | O-H112 |
1050 3003 4 x 8 aluminium diamanten platen gelamineerde aluminiumfolie wordt voornamelijk gebruikt als antidraai- en decoratief materiaal.
| Productnaam: | Aluminium diamantplaatblad |
|---|---|
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O-H112 |
3 mm 4 mm 1100 3003 5083 6061 Spiegel gepolijst reflecterend geïmprimeerd aluminium loopvlak plaat
| Naam: | Opgepoetste spiegel |
|---|---|
| legering: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061 enz. |
| Temperatuur: | O H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6, enz. |
Fabricage geanodiseerd aluminium plaat 4 mm 6 mm 1060 3003 5083 6061 aluminium plaat
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0.2mm20mm |
| Lengte: | 1-12m of aangepast |
Ronde aluminiumplaat 3003 DC Aluminiumcirkel voor het maken van kookgerei
| legering: | 3003 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Diameter: | 801000mm |
Aluminium Diamantbonenpatroon in teken 3003 5052 Aluminiumplaat
| Productnaam: | Aluminium diamant geruite plaat |
|---|---|
| Legering: | 1050 1060 1100 1070 3003 5052 |
| Woedeaanval: | O H18 H22 H24 H26 |
1mm 0.5mm Legering van het het Bladaluminium van het Diktedak 1050 1100 3003 3105 Aluminiumbladen voor Dak
| sleutelwoord: | het aluminium van het dakblad, 3105 aluminiumblad, aluminium 3003 legering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
0.7mm Rol 1050 van de Aluminiumgoot 1060 1070 1100 3003 downspout Aluminiumrol
| Sleutelwoord: | Aluminium spoel goot,aluminium spoel 3003,aluminium plaat 0,7 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merken: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1100 H22 Aluminium Traanplaat Plaat 1600mm Aluminium Ruitjesplaat Spoel/Rol
| Productnaam: | Aluminium geruite plaat, aluminium geruite plaatplaat, aluminium diamantplaatvloeren |
|---|---|
| Merk: | Henanprovincie, China |
| Legering/kwaliteit: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
Diamanten aluminium plaat met bord 1050 1100 3003 5052 geïmprimeerd aluminium plaat
| legering: | Aluminiumplaat van de 1000-, 3000-, 5000- of 6000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, op maat |

