Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
1060 3003 3005 3105 de Poolse Ronde Schijf van het de Cirkelaluminium van het Schijfaluminium voor Cookwares
| Sleutelwoord: | 3003 3005 3105 Aluminiumcirkel, 1050 1060 1100 Aluminiumschijf, Aluminiumcirkel voor Cookwares |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |
Huishouden de Folie Jumbobroodje 150m van het 6 Micronaluminium Geurloze Verpakking
| Sleutelwoord: | de folie van het 6 micronaluminium, Aluminiumfolieimporteurs, Aluminiumfolie voor Verpakking |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Gekleurde aluminium diamantenplaat 1060 1100 3003 5052 5754 loopvlak Aluminium checkplaat
| Legering/kwaliteit: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
Het Blad van het aluminiumdakwerk in van het het Aluminiumdakwerk van Nigeria de Rolbroodje 0,5 Mm-Dikte
| Sleutelwoord: | het bladrol van het aluminiumdakwerk, de rolbroodje van het aluminiumdakwerk 0,5 mm-dikte, het beste |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
0.5mm 0.6mm 0.7mm H22 H24 om SGS van Aluminiumschijven
| Productnaam: | Aluminium om Cirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Het Bladbroodje 3003 5052 van China Alumminum 6061 het Broodje van de 6063 Aluminiumrol
| sleutelwoord: | 3003 aluminiumrol, 5052 h32-aluminiumrol, de prijzen van de aluminiumrol |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Certificaat: | ISO, ROHS |
Van de het Aluminiumstrook van kleurenchannelume van het de Spiegelaluminium de Rol van de het Kanaalbrief
| sleutelwoord: | De Strook van het Channelumealuminium, de Brievenrol van het Aluminiumkanaal, Aluminiumrol voor Kana |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
8006 8021 8079 Aluminiumfoliebroodje de Folie Jumbobroodje van het 11 Micronaluminium
| Sleutelwoord: | 8021 aluminiumfolie, 8006 aluminiumfolie rolprijs, 11 micron aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
De geanodiseerde Plaat van het Bekledingsaluminium
| Productnaam: | Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | Yongshengaluminium |
2mm dik 5754 5083 de Weerstand van de het Broodjest851 Slijtage van de Aluminiumstrook
| Productnaam: | Aluminiumstroken |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

