Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
1050 3003 8011 2.0mm 4.0mm van het het Broodjesaluminium van de Aluminiumrol het Dakwerkrol
| sleutelwoord: | aluminiumrol 8011, aluminiumrol 3003, het broodje van de aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
T351 Bui Gekleurd Aluminiumblad voor Gootdakwerk
| productnaam: | Van het kleuren (Deklaag) Aluminium de Rol/het Blad |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
H18 1050 3003 5052 4.0mm Kleur Met een laag bedekt Aluminiumblad
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De molen beëindigt de Cirkels van het Aluminiumschijven van H32 5052 voor Verkeersteken
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Pe van de het Aluminiumkleur van Pvdf het Met een laag bedekte Blad voor het Maken van Dakwerk
| productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Keukengerei Gebruik Aluminium wafer / cirkel / schijf 3003 3004 3105 Aluminium
| legering: | 3003 3004 3105 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Diameter: | 80mm1000mm |
8006 8021 8079 Aluminiumfoliebroodje de Folie Jumbobroodje van het 11 Micronaluminium
| Sleutelwoord: | 8021 aluminiumfolie, 8006 aluminiumfolie rolprijs, 11 micron aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Foliëgravure 8011 0,009-0,2 mm Gravureerde aluminium voor haarverzorging
| Grondstoffen: | aluminiumfolie 8011 |
|---|---|
| Breedte: | 10 tot en met 1300 mm |
| Lange: | Ieder |
0.13mm6.5mm de Rolbroodje van de Aluminiumgoot voor Kanaalbrief
| Naam van het product: | Aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

