Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ embossed aluminum sheet ] bij elkaar passen 632 producten.
Plaat 3mm van aluminiumdiamond plate sheets aluminium checker 8x4-de plaat van de aluminiumruit
| Productnaam: | Aluminium Diamond Plate Sheets, Plaat 3mm, 8x4-de plaat van de Aluminiumcontroleur van de aluminiumr |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 1070 PE PVDF het Aluminiumrol van Deklaagdiamond orange peel stucco embossed
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O - H112 |
| Dikte: | 0.15mm5.0mm |
1000 3000 5000 serie Stucco 0,3-0,8 mm Oranje Schil Aluminium Gedrukt Plaat
| Legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
De zwarte van de het aluminiumdiamant van Diamond Plate Sheets 4x8 van het de plaataluminium geruite plaat
| sleutelwoord: | Zwart Diamond Plate Sheets, Aluminium Geruite Plaat, 4x8-Aluminium Diamond Plate |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.15mm5mm |
3mm 6mm Plaat 0,25 van de Aluminiumcontroleur de plaat4x8 blad van de aluminiumdiamant
| SLEUTELWOORD: | 3mm de plaat van de aluminiumcontroleur, plaat 6mm, 0,25 Blad van de aluminiumcontroleur van Alumini |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
De Plaataluminium van de aluminiumvloer van het de plaataluminium van het 5 barloopvlak het loopvlakplaat
| sleutelwoord: | De Plaat van de aluminiumvloer, de Plaat van het Aluminiumloopvlak, Aluminium de Plaat van het 5 Bar |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Het in reliëf gemaakte Blad van het Oppervlaktebehandelingsaluminium scheurde Randponsen voor Decoratie
| Verwerkingstechniek: | Rolling, Ponsen, Enz. |
|---|---|
| Dikte: | vanaf uw vereisten |
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
1060 het Aluminiumblad 1050 van de Aluminiumlegering het Aluminiumblad van H14 1100
| sleutelwoord: | aluminiumblad 1050,1100 aluminiumblad, 1100 aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5xxx reeksaluminium 5052 de Boot van H32 6061 5083 Marine Grade Aluminum Sheet For
| Sleutelwoord: | aluminium 5052 prijs per kg,aluminiumplaat voor schepen,aluminiumplaat voor de scheepvaart |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5000 eindigt de het Bladmolen van het Reeksalmg3 5754 Aluminium voor Dakwerkplafond
| sleutelwoord: | Almg3 5754 Aluminiumblad, Molen beëindigen Aluminiumblad, het Aluminiumblad van het Dakwerkplafond |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Certificaat: | ISO, ROHS |

