Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ embossed aluminum sheet ] bij elkaar passen 632 producten.
3mm Aluminiumblad 10mm het Aluminiumblad van de Aluminiumplaat 5x10
| Sleutelwoord: | 3 mm aluminiumplaat, 10 mm aluminiumplaat, 5 x 10 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Dun het Aluminiumblad 6061 van het Aluminiumblad 8x4 T6-Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Dun Aluminiumblad, 8x4-Aluminiumblad, 6061 T6-Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
5052 van het de Plaataluminium van het aluminiumblad Boot van de Plaatmarine grade aluminum plate for de Dikke
| sleutelwoord: | aluminium dikke plaat, plaat 5052, de mariene plaat van het aluminiumblad van het rangaluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De golf van het de Douanealuminium van het Aluminiumdakwerk van het het Bladmetaal Rol van het het Aluminiumdakwerk
| sleutelwoord: | golfaluminiumdakwerk, het metaaldouane van het aluminiumblad, de Rol van het Aluminiumdakwerk |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Het Broodjesnummerplaat 1060 van het aluminiumblad 1100 1050 Aluminiumlegering voor Industrie
| sleutelwoord: | Het Broodje van het aluminiumblad, aluminiumblad 1050,1060 de prijs van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
6061 aluminiumblad 6mm 5mm Aluminiumplaat 4mm Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 6061 aluminiumblad, 5mm Aluminiumplaat, 4mm Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Dikte 0.1mm tot 6.0mm H12 H18 H24 H26 H28 Rol 1100 1060 1050 3003 5052 6063 van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 0.1mm tot 6.0mm aluminium spoel, H12 H18 H24 H26 H28 Aluminiumplaat/spiraal,1xxx ∼6xxx aluminium spo |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
Douane die Hoge Weerspiegelende het Bladplaat oppoetsen van het Spiegelaluminium
| Productnaam: | De spiegel beëindigt de Plaat van het Aluminiumblad, het Bladplaat van het Douane Oppoetsende Alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De douane die Hoge Weerspiegelende Spiegel oppoetsen beëindigt de Plaat van het Aluminiumblad
| Productnaam: | De spiegel beëindigt de Plaat van het Aluminiumblad, het Bladplaat van het Douane Oppoetsende Alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
4mm 6mm Aluminiumrol het Bladbroodje van het 6000 Reeksenaluminium
| Sleutelwoord: | 6061t6 aluminiumblad, de rolbroodje van het aluminiumblad, het aluminium van het metaalblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |

