Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum take out containers ] bij elkaar passen 1116 producten.
Vooraf geverfte van het het Aluminiumrol Geschilderde Aluminium van de Aluminiumrol Kleur Met een laag bedekte het Bladplaat
| Sleutelwoord: | Vooraf geverfte Aluminiumrol, Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol, de Geschilderde Plaat van het |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-serie, 3000-serie, 5000-serie, 6000-serie |
| Bui: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiumplaat voor Cookwares en Lichten
| Sleutelwoord: | 1050 1060 1100 3003 Aluminiumplaat, Aluminiumplaat voor Cookwares en Lichten, 5083 6061 Aluminiumbla |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Het Blad van de aluminiumspiegel
| Productnaam: | Verlichtingsreflectiesnelheid 86% aluminium spiegelplaat, Verlichtingsreflectiesnelheid 95% gepolijs |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Provincie Henan, China |
| Verwerkingsdienst: | Buigen, decoilen, lassen, ponsen, snijden |
PE 1060 3003 3004 5052 de Pvdf Vooraf geverfte Kleur Met een laag bedekte Strook van het het Bladbroodje van de Aluminiumrol
| Sleutelwoord: | Kleur gecoate aluminium spoel (kleur aluminium spoel, gelakte aluminium spoel) |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-serie, 3000-serie, 5000-serie, 6000-serie |
| Bui: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
0.56mm Plaat 1050 van het Diktealuminium 1060 3003 5052 5754 5083 het Aluminiumblad van A6061 T6
| Sleutelwoord: | 6061 aluminium metalen plaat (aluminium plaat 5052 5083 6061 (2 mm dikte 6061 t6 aluminium plaat) |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 1050 1100 de Pvc Vooraf geverfte van het het Aluminiumblad van de Deklaagkleur Met een laag bedekte Rol Kleur voor Goot
| Sleutelwoord: | pvc bedekte aluminiumblad, aluminium met een laag bedekte met een laag rolgoot, aluminiumkleur met e |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-serie, 3000-serie, 5000-serie, 6000-serie |
| Bui: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm Dikke Aluminiumplaat 3003 het Aluminiumblad van H14 3105
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Plafond 5083 6061 de Plaat4x8 Ontwerp van de Aluminiumlegering voor de Bouw
| Sleutelwoord: | 3003 aluminiumplaat, aluminiumlegering 5083, de prijs van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
T351 eindigt de Molen van Pan Colored Coat Aluminum Disc H18 voor Kooktoestel
| Sleutelwoord: | oppoetsende aluminiumschijf, 30mm aluminiumcirkel, het aluminiumcirkel van de inductiebasis voor coo |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
5A02 aluminiumfolie Jumbobroodje voor Voedsel560mpa H112 Bui
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie voor Voedsel, Aluminiumfoliedocument, Aluminiumfolie Jumbobroodje |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |

