Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum take out containers ] bij elkaar passen 1116 producten.
Twee lagen AL+PET polyester lamineerfolie drukmateriaal
| Structuur: | Alfolie + PET |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Snijbreedte: | 51000mm |
Eenzijdig drukwerk Laminatiefolie AL+PET Splitter kleur voor verpakking
| Structuur: | AL + PET |
|---|---|
| Kleur: | Slipper |
| Snijbreedte: | ≤1600mm |
Flexible Duct Single Side Polyester+AL folie gelamineerd filmmateriaal
| Kleur: | Slipper |
|---|---|
| Snijbreedte: | ≤1600mm |
| Inwendige diameter: | 38/53/76/152 mm |
5-50 mm breedte enkelzijdige splinterkleur AL+PET laminatiefilm voor kabelscherming
| Kleur: | ZILVER |
|---|---|
| Structuur: | AL+PET |
| Identificatie: | 38/53/76/152 mm |
AL+PET+PVC Houtkorrel Isolatie Aluminium Polyester Laminatie Film
| Kleur: | Houtkorrels |
|---|---|
| Identificatie: | 76 mm |
| Overdosis: | ≤700mm |
Aluminium gelamineerde folie 6+2 waterdicht VMPET+PE voor isolatie en verpakking
| Kleur: | Hoogreflecterende splinter, aanpasbaar |
|---|---|
| Identificatie: | 76/152 mm |
| Overdosis: | ≤700mm |
Slice PET+AL+PE Printing Aluminium Polyester Laminating Film
| Structuur: | HUISDIER+AL+PE |
|---|---|
| Kleur: | Slipper |
| Snijbreedte: | ≤1600mm |
AL/PET/EMAA enkelvoudige zelfklevende kabel omhulsel Mylar gelamineerde film
| Kleur: | Aangepast blauw, |
|---|---|
| Structuur: | AL/PET/EMAA |
| Overdosis: | ≤700mm |
Laminatiemateriaal voor industriële verpakkingen
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Structuur: | AL+PET |
| Identificatie: | 76/152 mm |
Flexible Foil Duct 8011 O Tempered aluminium foil flexibel kanaal
| legering: | 8011 O |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Dikte: | 0.08-0.2 mm, enz. |

