Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum sheet circle ] bij elkaar passen 393 producten.
5.0mm 3003 H14 In reliëf gemaakt Aluminiumblad 6061 5052 Sinaasappelschilcontroleur
| Productnaam: | in reliëf gemaakt aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
12mm 20mm Dik van de het Aluminium Dik Plaat 6061-T6 van de Aluminiumplaat het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | 6061-t6 aluminiumblad, aluminium dikke plaat, aluminiumplaat 20mm dik |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm Dikke Aluminiumplaat 3003 het Aluminiumblad van H14 3105
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Schijf 1050 van het Cookwarealuminium Aluminium 1060 om Cirkel
| Sleutelwoord: | 3003 aluminiumcirkel, het aluminiumcirkel van China, de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Dikte: | 0,3 mm-6,0 mm |
Legering 1060 Diepgetrokken Aluminium om Cirkelvlakte voor Industriële Verlichting
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Ronde het Bladcirkel 6.5mm van de Aluminiumschijf voor Pot 1050 1060 1100 H14
| Dikte: | 0.136.5mm |
|---|---|
| Diameter: | 801000mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Het anodiseren, het Oppoetsen, het Plateren, Enz. |
Aluminium 1100 3003 om de Schijf van de Cirkelschijf voor Cookwares
| Productnaam: | Aluminiumcirkel/Schijf |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3003 legeringsaluminium om Cirkel/Schijf 0.4mm Schijvencirkel
| sleutelwoord: | 3003 aluminiumcirkel, 3003 aluminiumschijf, 0.4mm aluminiumcirkel |
|---|---|
| Materieel Proces: | Warmgewalst (gelijkstroom)/walste koud (CC) |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt, Gebeëindigde Molen |
350mm het Bladrol Met een laag bedekte Oppervlakte van het Dikteaa1100 Aluminium
| Productnaam: | aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1050 1060 1100 Aluminiumrol 3003 3105 5052 6061 het Broodje van het Aluminiumblad
| Productnaam: | aluminiumrol |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

