Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum sheet circle ] bij elkaar passen 393 producten.
Fabrieksprijs 1050 de Fabrikant van de het Aluminiumplaat van het Aluminiumblad o-H112
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumplaat, 1050 aluminiumblad, 1050 de fabriek van het aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Buigen, Decoilen, Lassen, Ponsen, Snijden |
| Bui: | O - H112 |
5083 geanodiseerde het Aluminiumplaat 5mm van het Aluminiumblad 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Blad
| SLEUTELWOORD: | 5083 aluminiumplaat, 5083 Aluminiumblad, 5mm aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
5754 aluminiumblad 5 Bar 5mm 4x8-het Broodje van Diamond Plate Embossed Aluminum Sheet van het Bladaluminium
| Productnaam: | 4x8 de diamantplaat van het bladaluminium, 5754 aluminiumblad 5 bar 5mm, het in reliëf maken het bro |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
Geanodiseerd Aluminiumblad 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiumplaat voor Cookwares en Lichten
| Sleutelwoord: | Geanodiseerd Aluminiumblad, 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiumplaat, Aluminiumplaat voor Cookwa |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Kleur Geschilderde Aluminiumblad & Aluminiumrol voor Kanaalbrief
| Sleutelwoord: | Kleur Geschilderd Aluminiumblad, Kleur Geschilderde Aluminiumrol, Aluminiumrol voor Kanaalbrief |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
Dikte 0.1mm tot 6.0mm H12 H18 H24 H26 H28 Rol 1100 1060 1050 3003 5052 6063 van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 0.1mm tot 6.0mm aluminium spoel, H12 H18 H24 H26 H28 Aluminiumplaat/spiraal,1xxx ∼6xxx aluminium spo |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
1050 1060 1070 1100 3003 5052 H28 H14 verften Gekleurde Met een laag bedekte de Rolstrook van het Aluminiumblad voor Dakwerk vooraf
| sleutelwoord: | De Rol van het aluminiumblad voor Dakwerk, Vooraf geverfte Gekleurde Met een laag bedekte de Rolstro |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
Douane die Hoge Weerspiegelende het Bladplaat oppoetsen van het Spiegelaluminium
| Productnaam: | De spiegel beëindigt de Plaat van het Aluminiumblad, het Bladplaat van het Douane Oppoetsende Alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Vooraf geverfte van het het Aluminiumrol Geschilderde Aluminium van de Aluminiumrol Kleur Met een laag bedekte het Bladplaat
| Sleutelwoord: | Vooraf geverfte Aluminiumrol, Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol, de Geschilderde Plaat van het |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-serie, 3000-serie, 5000-serie, 6000-serie |
| Bui: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
1060 1050 1100 de Pvc Vooraf geverfte van het het Aluminiumblad van de Deklaagkleur Met een laag bedekte Rol Kleur voor Goot
| Sleutelwoord: | pvc bedekte aluminiumblad, aluminium met een laag bedekte met een laag rolgoot, aluminiumkleur met e |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-serie, 3000-serie, 5000-serie, 6000-serie |
| Bui: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |

