Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 3003 ] bij elkaar passen 455 producten.
Gegroefde Diamant Aluminium Plaat 5754 5052 Aluminium Traanplaat 1050 3003 Gegroefde Aluminium Spoel
| Trefwoord: | reliëf diamant aluminium plaat, aluminium geruite plaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-8000-reeksen |
| Woedeaanval: | O - H112 |
De douane anodiseerde Zwarte Geanodiseerde het Aluminiumplaten en Broodjes van het Aluminium4x8 Aluminium Blad
| sleutelwoord: | geanodiseerd aluminiumblad, zwart geanodiseerd aluminiumblad, geanodiseerde het blad van het douanea |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
In reliëf gemaakt Diamond Aluminum Plate 6083 6063 de plaatblad van de aluminiumcontroleur
| Trefwoord: | Reliëf diamant aluminium plaat, aluminium geruite plaatplaat, geruite platen aluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
het aluminium betreedt van de de controleursplaat van het plaataluminium de Plaat van het de Sinaasappelschilaluminium
| sleutelwoord: | Het aluminium betreedt Plaat, de Plaat van de Aluminiumcontroleur, de Plaat van het Sinaasappelschil |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
2 mm 3 mm 4 mm Aluminiumplaat Marine Grade Alloy 6063 6061 Aluminiumplaat
| legering: | 6061 6063 |
|---|---|
| Temperatuur: | T6, T651, T4, T851, enz. |
| Dikte: | 0.10mm-350mm |
3105 3003 H14-Plaat 1.2mm van het Aluminiumblad 4mm 7mm 16mm Dik Aluminiumblad voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, aluminiumblad voor verkeersteken |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
3003 3105 H14-het Aluminium plateert Bladmetaal 1.2mm 4mm 7mm 12mm Dikke 4x10
| Sleutelwoord: | 4x10 het metaal van het aluminiumblad, 7mm dik aluminiumblad, aluminiumblad 12mm dik |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Fabricage geanodiseerd aluminium plaat 4 mm 6 mm 1060 3003 5083 6061 aluminium plaat
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0.2mm20mm |
| Lengte: | 1-12m of aangepast |
1100 1050 1060 3003 3105 Oppoetsende van de de Cirkelplaat van de Aluminiumschijf het Aluminiumschijf voor Cookware
| Productnaam: | aluminiumcirkel 3003,1060 de schijf van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkel om aluminiumplaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Dikte: | 0,3 mm-6,0 mm |
5052 H32 1060 H24 Al Gedrukt Aluminium 3003 H14 Aluminium Kaartschijf
| Graad: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Type: | Plaat |
| Temperatuur: | O-H112 |

