Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum plate 3003 ] bij elkaar passen 455 producten.
De Plaat Hoge Corrosie 3003 van de aluminiumlegering 3105 3005 het Aluminiumblad van h14 h24 h112 h16 h22 h32 in Broodje
| Sleutelwoord: | aluminiumbladen 3003, Aluminiumblad in Broodje, de Plaat van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | A3003, A3004, A3105 |
4x10 Metaal van het aluminiumblad 2mm 4mm Dikte 3003 5052 de Plaat van de het Aluminiumlegering van H112 5083 A6061 T6
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Diameter 80 tot 1000 mm Aluminium cirkel 0,13 tot 6,5 mm 3003 Fabrikant uit China
| Sleutelwoord: | 3003 aluminiumcirkel, 3003 aluminiumschijf, 240mm Aluminiumcirkel |
|---|---|
| Materieel Proces: | Warmgewalst (gelijkstroom)/walste koud (CC) |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt, Gebeëindigde Molen |
Aluminiumrol 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 het Broodje van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 1050 1060 1100 aluminium spoel (3003 3105 aluminium spoel) 5052 6061 aluminium plaatrol |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-8000-serie |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Leverancier 3003 van het aluminiumblad 5083 H111-de Bladenbroodjes van de Aluminiumplaat
| sleutelwoord: | de leverancier van het aluminiumblad, aluminiumplaat 5083 h111, het blad van de aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
3003 de geruite Plaat Noneslip van de Aluminiumlegering 5 van het Gevormde de Plaatbars Blad van de Aluminiumcontroleur voor Aanhangwagens
| SLEUTELWOORD: | 3003 de geruite Plaat van de Aluminiumlegering, de Plaat van de Aluminiumcontroleur, 5 van de Gevorm |
|---|---|
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Legering/Rang: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
3003 Aluminium Traanplaat 100mm 5-Balk Patroon Aluminium Plaat voor Aanhangers/Vloer
| Trefwoord: | 3003 de geruite Plaat van de Aluminiumlegering, de Plaat van de Aluminiumcontroleur, 5 van de Gevorm |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O-H112 |
3003H en 8011 H14-van het het Aluminiumblad van de Aluminiumrol het Aluminiumbroodje
| sleutelwoord: | 3003H aluminiumrol, 8011 H14-Aluminiumrol, 3003 h14-Aluminiumbroodje |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
Aluminium kookgerei Gebruik 1050 1060 3003 schijf schijf Aluminium spirt schijf cirkel
| legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H12,H14,H16, H18,H24,H32, enz. |
| Dikte: | 0.13mm ∙ 6.5mm |
Broodje van het kleurenaluminium 3003 Rol van het het Aluminiumrol Vooraf geverfte Aluminium van H24 de Kleur Met een laag bedekte voor Bouw
| sleutelwoord: | Vooraf geverfte Aluminiumrol, Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol, Aluminiumrol voor Bouw |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |

