Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum foil pans with lids ] bij elkaar passen 60 producten.
3003 3004 3105 Jumbobroodje 38 Micron 300mm Aluminiumfolie 12x1000 van de Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie roll Jumbo, aluminiumfolie 38 micron |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Document de Prijs van de Aluminiumfoliefilm per Aluminiumfolie van kg 1235 5052 voor Voedselcontainers
| Sleutelwoord: | aluminiumfoliefilm, aluminiumfoliepapier, aluminiumfolie 1235 |
|---|---|
| Artikel 1: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
1/3 Grootte Folie Stoomtafelbekleding - 100/Verdrag F2619 Rechthoekige aluminiumfoliecontainers
| Product Name: | 1/3 Size Foil Steam Table Pan Lid |
|---|---|
| Top Out: | 320x165mm |
| Bottom: | 250x103mm |
Container Box Tray Aluminium Lid Rectangle Travel Aluminium Foil Container
| Rijmateriaal: | 3003 3004 8011, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O |
| Type: | Rechthoekig, Rond, Vierkantig, enz. |
Ronde bakplaten voor pizza's van aluminiumfolie / diensten met plastic / folie / papieren deksel
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Cuatom Order: | Accepteer |
| Gebruik: | Huishoudelijk gebruik, wegnemen |
20ft langwerpige aluminium voedselfolie container wegwerpfoliebakken met folie deksel
| Productnaam: | YSA-RE185 |
|---|---|
| Grondstoffen: | Aluminiumfolie |
| Grootte: | 185x135x50 mm |
16oz Smoothwall Zwart en Goud Mini Oblong Foil Take-Out Pan Met Dome Deksel
| Naam: | 16oz Smoothwall Zwart en Goud Mini Oblong Foil Take-Out Pan Met Dome Deksel |
|---|---|
| Lange: | 6 1/4 inch. |
| breedte: | 4 3/8 inch |
Tinnenfolie schotels Pan Aluminiumfolie container tray met plastic deksel
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Vorm: | Vierkant, rechthoek |
| Capaciteit: | 230 ml 450 ml 660 ml 750 ml 1000 ml 1050 ml 1350 ml 1900 ml |
Folie doos wegwerpbare catering Aluminiumfolie serveerpan Voor feestelijke activiteiten
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek |
| Kleur: | Zilver |
20x13 " Grote foliepan wegwerpbare takeaway diepe herbruikbare aluminiumfolie container tray
| Naam: | Aluminiumfolie stoomtafelpan voor feest |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek |
| Capaciteit: | 850ml |

