Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum foil pans with lids ] bij elkaar passen 60 producten.
Rectangular wegwerp aluminium folie voedselcontainer met opvouwbaar deksel Perfect voor restaurant uitstapjes, catering evenementen en maaltijd voorbereiding
| naam: | RE195D |
|---|---|
| Legering/Rang: | 3004, 8011, enz. |
| Volume: | 900ml |
500 ml 900 ml 1000 ml foliebak wegwerpvoedsel Aluminiumfoliecontainer Foliepan met deksel
| Name: | 500ml 900ml 1000ml Foil Tray |
|---|---|
| Size: | Customization |
| Capacity: | 230ml--750ml |
Voedingsmiddelenklasse 58085 Eenmalig aluminiumfolie broodpan voor het bakken van brood
| Model: | 58085 Eenmalige aluminiumfolie broodpan |
|---|---|
| Volledig uit: | 200*108 mm |
| Hoogte: | 52/58 mm |
190 ml wegwerp aluminium kookgerei Aluminium wegwerpbak folie pan deksels
| Naam van het product: | Halve plaat koekpan |
|---|---|
| Grootte: | 4.49x3.7x1.26 inch |
| Gewicht: | 2.75g |
1700 ml wegwerpspeesbak zware aluminiumfolievat
| Naam: | Aluminium Food Casseroel Wegwerpfolie |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
| legering: | 8011 3003 |
Folie-afhaalvaten met deksels Folie-scheren schotel Folie-platenbakken
| Productnaam: | Containers met deksel voor folie |
|---|---|
| Vorm: | Ronde/rechthoekige/oval/bijzondere |
| soorten: | Tray/Schotels/Bowls/Pan/Boxes/Plates |
9x13 Foliepan 30 verpakkingen Zware halfgrote wegwerpfolieblikken
| Naam: | 9x13 Folie Pan |
|---|---|
| Grondstoffen: | Aluminiumfolie |
| Grootte: | 9" x 13" |
Eenmalige lunchbox Wrinkle - Gratis deksel Aluminiumfolie takeaway verpakkingsdoos
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Dikte: | 0.030.2mm |
| Kleur: | Zilver, goud, op maat |
Eenmalige ronde aluminiumfoliepot zware folie kookpot met gefolieerd deksel
| naam: | Ronde pot van aluminiumfolie |
|---|---|
| Capaciteit: | 260-9700 ml |
| Dikte: | 0.042mm-0.183mm |
Nr. 6A Recyclebaar aluminiumfolie mini broodpan 670 ml wegwerpfoliebak Aluminiumfolie voedselcontainer met plastic deksel
| Productnaam: | YSA-RE205 |
|---|---|
| Grootte: | 205 x 110 x 55 mm |
| Dikte: | 0.057mm |

