Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum diamond plate ] bij elkaar passen 112 producten.
De ponsen In reliëf gemaakte Diamant van de de Molenrand van het Aluminiumblad
| Dikte: | vanaf uw vereisten |
|---|---|
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
| Lengte: | vanaf uw vereisten |
1 3 5 Bar Diamant Aluminium Plaat Voor Traptreden Slijtvast En Antislip
| Legering: | 1xxx/3xxx/5xxx/6xxx/8xxx reeks |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Type: | Bord/spoel |
8x4 het aluminium van de de Ruitplaat van het bladaluminium betreedt plaat 2mm de zwarte plaat van de aluminiumcontroleur
| Merk: | YONGGSHENG |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
| Woedeaanval: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
O-H22 Aluminiumcontroleur Diamond Sheet Plate 0,1 - 20mm
| Legering: | 1 3 5 6 Serie |
|---|---|
| dikte: | 0.1-20 mm |
| breedte/lengte: | Als uw vereiste |
In reliëf gemaakte Plaat 1050 3105 5A05 6061 6063 van het Aluminium Geruite Blad 7075
| Legering: | 1 3 5 6 7-serie |
|---|---|
| Dikte: | 0.120mm |
| breedte/lengte: | als uw vereiste |
2 mm 4x8 Aluminium plaat voor auto diamant Aluminium gekabelde plaat
| legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T4, T8, T651 |
| Dikte: | 0.1 mm - 260 mm |
plaat 5 bar 1000 van de aluminiumcontroleur van het Aluminium Geruit Plaat en Blad Gewicht
| SLEUTELWOORD: | plaat 5 bar 1000 van de aluminiumcontroleur, plaat 1000 van de aluminiumcontroleur, Aluminium Geruit |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
In reliëf gemaakte Prijs 1060 H24 3003 van het Aluminiumblad Geruite het In reliëf maken 5052 Aluminiumplaat
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0.5mm10mm |
| Lengte: | vanaf uw vereisten |
Hoog verlengde aluminium met 10%+ kwaliteit kosteneffectief en duurzaam
| Oppervlaktebehandeling: | In reliëf gemaakt |
|---|---|
| Lange: | vanaf uw vereisten |
| Randbehandeling: | Molenrand, Gescheurde Rand, Enz. |
3mm In reliëf gemaakt het Aluminium Geruit Blad van het Aluminiumblad 8x4
| Productnaam: | Aluminium Diamond Plate Sheets, Plaat 3mm, 8x4-de plaat van de Aluminiumcontroleur van de aluminiumr |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

