Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum diamond plate ] bij elkaar passen 112 producten.
Fabriek Hoogwaardige 5000-serie Aluminium Diamant gekabelde plaat Gemaakte Aluminium Diamantplaat
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O - H112 |
| dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
3003 5754 6061 Aluminium diamantplaat Aluminium traanplaat Aluminium plaat
| Legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
6061 1100 3003 5052 Aluminium diamanten loopvlak plaat geïmpregreerd Aluminium gekabelde plaat
| Naam: | de aluminiumdiamant betreedt plaat |
|---|---|
| legering: | 1050, 1060, 1100, 3003, 5052, 5083, 5754, 6061 enz. |
| Temperatuur: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Antislip Diamantpatroon Plaat AA1100 Traanplaat voor Aanhangwagen Vloeren (4ft x 8ft, 2mm-12mm Dikte)
| Trefwoord: | Dubbele diamant aluminium strookgaasplaat, aluminium geruite plaat, zwarte aluminium diamantplaatpla |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
| Woedeaanval: | O - H112 |
Aluminium diamantplaat 5052, aluminium reliëfplaat 8 x 4, aluminium traanplaat
| Productnaam: | Diamantplaat 5052 Aluminium 8 x 4 Aluminiumplaat Aluminium loopvlakplaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O-H112 |
3mm 6mm Plaat 0,25 van de Aluminiumcontroleur de plaat4x8 blad van de aluminiumdiamant
| SLEUTELWOORD: | 3mm de plaat van de aluminiumcontroleur, plaat 6mm, 0,25 Blad van de aluminiumcontroleur van Alumini |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Anti-Slip Aluminium Checker Plate Plate 5052 Aluminium Diamond Plate China Manufacturer voor Architectonische bekleding
| Trefwoord: | 5052 geruite Aluminiumplaat, 5052 Aluminium Diamond Sheet |
|---|---|
| Sollicitatie: | Bouw, Bevloering, Ijskast, wijnkabinet, keukenkast enz. |
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
3003 6061 Aluminium Traanplaat Aluminium Diamant Traanplaat 5 Ribbels Gevormd Anti-Slip Patroon Diamant Plaat
| Cijfer: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
Diamanten aluminium plaat met bord 1050 1100 3003 5052 geïmprimeerd aluminium plaat
| legering: | Aluminiumplaat van de 1000-, 3000-, 5000- of 6000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, op maat |
3003 5052 5083 6061 Anti-slip Diamanten patroon Aluminium loopvlak Plaat Aluminium metaal
| Trefwoord: | Niet-slip aluminium plaat |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Type: | Bord/spoel |

