Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum 5083 sheet ] bij elkaar passen 365 producten.
1060 1100 hoogwaardig aluminium rond plaat voor wasbak lamp keukengereedschap H14
| Alloy: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 etc. |
|---|---|
| Temper: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32,etc |
| Diameter: | 90mm-1020mm (customer requirements) |
5A06 Geanodiseerde het Bladplaat H112 5083 5052 5059 van de Aluminiumlegering
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt |
|---|---|
| Dikte: | 0.2mm20mm |
| Legering: | 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 8011, enz. |
Geanodiseerd aluminium plaatblad 1060 1100 3003 5083 6061 1000 mm
| Breedte: | 1000mm1500mm |
|---|---|
| Certificaat: | ISO, SGS, BV |
| Bui: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
Legeringsaluminium 5052 5083 5754 Plaatdikte 4mm 25mm het Blad van de het Aluminiumrol van de Aluminiumplaat
| Naam: | De Plaat van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henan, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
PE PVDF het Witte Blad van de het Aluminiumrol van de Aluminiumgoot Rol Vooraf geverfte Kleur Met een laag bedekte
| Sleutelwoord: | de kleur bedekte aluminiumrol, de witte rol van de aluminiumgoot, vooraf geverfte aluminiumrol met e |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-serie, 3000-serie, 5000-serie, 6000-serie |
| Bui: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
PE 1060 3003 3004 5052 de Pvdf Vooraf geverfte Kleur Met een laag bedekte Strook van het het Bladbroodje van de Aluminiumrol
| Sleutelwoord: | Kleur gecoate aluminium spoel (kleur aluminium spoel, gelakte aluminium spoel) |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-serie, 3000-serie, 5000-serie, 6000-serie |
| Bui: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Aluminium Gouden Bladen 0.6mm Geschilderde Kleur Met een laag bedekte het Bladrol van het Aluminiumdakwerk
| Trefwoord: | kleurgecoate aluminium spoel, witte aluminium gootspoel, voorgelakte aluminium spoel |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
1060 1100 1050 PE van h14 h16 h18 het PVDF Vooraf geverfte Kleur Met een laag bedekte Broodje van het de Rolblad van het Aluminiumaluminium voor Goot
| Sleutelwoord: | Vooraf geverfte Aluminiumrol, Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol, Aluminiumrol voor Bouw |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
0.56mm Plaat 1050 van het Diktealuminium 1060 3003 5052 5754 5083 het Aluminiumblad van A6061 T6
| Sleutelwoord: | 6061 aluminium metalen plaat (aluminium plaat 5052 5083 6061 (2 mm dikte 6061 t6 aluminium plaat) |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1100 1060 3003 3105 1.2mm 2mm 3mm plateert het Dikke Aluminium Bladen voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

