Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum 5083 sheet ] bij elkaar passen 365 producten.
7075 het T651 Golfblad van het het Aluminiumdakwerk van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | het blad van het aluminiumdakwerk, 7075 T651 Golfaluminiumblad, aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
Van het de Plaataluminium van aluminiumdiamond sheet plate aluminium chequer Geruite de Plaatdikte
| sleutelwoord: | de plaat van de aluminiumcontroleur, het bladplaat van de aluminiumdiamant, de plaat van de aluminiu |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Bui: | O-H112 |
De molen beëindigde 3003 3105 Vlak Blad 10mm 6mm 3 mm 1mm van het 3005 Legeringsaluminium de Dikke 4x8-Prijs van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Aluminium Vlak Blad, dikke aluminiumbladen 3 mm, aluminiumblad 1mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 3003 3004 3005 3105 |
0.2mm dik 6061 Bladen van de Aluminiumlegering voor Keukendecoratie
| Productnaam: | Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Blad 5754 5052 5083 6061 6083 het Blad van het Plaat 8 x 4 van de aluminiumrol Aluminium van de Aluminiumlegering
| sleutelwoord: | 8 x 4 aluminiumblad, aluminiumblad 5754, blad 5052 van de aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
5052 H34-de Bladenh32 H14 Precisie van de Aluminiumlegering het Machinaal bewerken
| sleutelwoord: | 5052 aluminiumplaat, H34-aluminiumblad, H32-aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
2mm Dikte 6061 T6-Blad 100mm van de Aluminiumplaat Breedte
| Sleutelwoord: | 2mm dikte 6061 t6-aluminiumplaat, 4 mm-aluminiumbladen, 6061t6-aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
De molen beëindigde 3003 5005 Aluminium Dik Blad 2mm voor Bekledingsgoot
| Sleutelwoord: | aluminium dikke plaat, aluminiumblad 8mm dik, 12mm aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
0.1mm 350mm de Bladen van de Aluminiumlegering plateren 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| naam: | Aluminium plaat |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O - H112 |
Kleine aluminium cirkelplaat 1070 1060 1100 Aluminium metalen wafer
| Materiaal: | 1000 serie, 3000 serie |
|---|---|
| Diameter: | 80-1000 mm, op maat |
| Dikte: | 0.13-6.5mm |

