Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium strip 1mm ] bij elkaar passen 52 producten.
Het Aluminium 1mm 0.5mm Diktelegering 1050 van het dakblad 1100 3003 3105 Aluminiumbladen
| sleutelwoord: | 3105 aluminiumblad, het aluminium van het dakblad, aluminium 1050 legering 1100 3003 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Roestvrije 1100 Schijven van Cirlce van de Aluminiumlegering 80 - 1000mm met Dikte 0.1mm
| Toepassing: | Potten, Pannen, Braadpannen Enz. |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Diameter: | 801000mm |
Rol 0.5mm van het A5052h32 Aluminium Dikte voor de Bouw van Verpakking
| Sleutelwoord: | 1.6mm aluminiumplaat, aluminium 5052 h32, het broodje van de aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
0.1mm 350mm de Bladen van de Aluminiumlegering plateren 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| naam: | Aluminium plaat |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O - H112 |
1050 het In reliëf gemaakte Patroon van Aluminiumdiamond plate patterned aluminium checkered Blad
| Trefwoord: | 1050 In reliëf gemaakt Aluminiumblad, 1050 Aluminium Diamond Plate, Aluminium Gecontroleerd Blad 110 |
|---|---|
| Legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
Anti-Slip Aluminium Checker Plate Plate 5052 Aluminium Diamond Plate China Manufacturer voor Architectonische bekleding
| Trefwoord: | 5052 geruite Aluminiumplaat, 5052 Aluminium Diamond Sheet |
|---|---|
| Sollicitatie: | Bouw, Bevloering, Ijskast, wijnkabinet, keukenkast enz. |
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
Yongsheng 1000mm Spiegel Opgepoetst Aluminiumblad Rose Gold For Reflector 2021
| Productnaam: | Het Blad/de Rol van het spiegelaluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5052 Metaal van het aluminiumblad 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm H32 Bladfabriek
| sleutelwoord: | H32 Aluminiumplaat, 5052 aluminiumblad, 0.1mm de fabriek van het aluminiumblad |
|---|---|
| Legering/Rang: | 5052 |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
3005 3105 van de de Rolfabrikant van de Aluminiumversiering de Prijs van Alloy Coated Coil
| Sleutelwoord: | De aluminiumrollen voor kunnen, de Rol van het Aluminiumblad, de rol van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Aluminiumcheckerplaat 1050 1100 3003 5052 Aluminium geïmprimeerd plaat voor gebruik in koelkast
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |

