Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium strip 1mm ] bij elkaar passen 52 producten.
China produceert aluminium spoelrolstrip van goede kwaliteit met een dikte van 0,1 mm tot 3,0 mm, ontworpen voor duurzaamheid
| Productnaam: | Aluminium spoel/rol |
|---|---|
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O~H112 |
5052 H34 Aluminium spoelplaat, aluminium dakband spoel voor precisie-engineering en -productie
| Certificaat: | SGS, ISO, RoHS, enz. |
|---|---|
| Oppervlak: | Molenafwerking |
| Sollicitatie: | Aluminium raam, deur, vliesgevel, leuning, normaal aluminium profiel, decoratief en industrieel alum |
Onbewerkt aluminium spoelrolplaatstrip vervaardigd voor deuren Lichtgewicht en duurzaam materiaal
| Productnaam: | Aluminium spoel/rol |
|---|---|
| Legering of niet: | Is legering |
| dikte: | 0.1 mm - 3,0 mm |
Van de het Aluminiumstrook van kleurenchannelume van het de Spiegelaluminium de Rol van de het Kanaalbrief
| sleutelwoord: | De Strook van het Channelumealuminium, de Brievenrol van het Aluminiumkanaal, Aluminiumrol voor Kana |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
De hoge Weerspiegelende Duidelijke Opgepoetste de Plaatspiegel van het Reflector Spiegelende Aluminium eindigt
| Productnaam: | De hoge weerspiegelende spiegel beëindigt aluminiumplaat, het duidelijke opgepoetste blad van het re |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
5083 geanodiseerde het Aluminiumplaat 5mm van het Aluminiumblad 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Blad
| SLEUTELWOORD: | 5083 aluminiumplaat, 5083 Aluminiumblad, 5mm aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
4mm 6mm Aluminiumrol het Bladbroodje van het 6000 Reeksenaluminium
| Sleutelwoord: | 6061t6 aluminiumblad, de rolbroodje van het aluminiumblad, het aluminium van het metaalblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
0.75mm Leverancier 1100 van de Aluminiumplaat 6061 7005 Bladen
| sleutelwoord: | 0.75mm Aluminiumplaat, 1/4 aluminiumblad, 6061 aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0.5 mm 0,6 mm 1 mm dikte koudgewalste aluminium spoel Gratis monster voor de meubelindustrie
| Productnaam: | Aluminium spoel/rol |
|---|---|
| Is legering: | Is legering |
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
Dikte 0,1 mm tot 3,0 mm Aluminium Strip Rol Legering Ideaal voor de Productie van Elektronische Apparaten
| Productnaam: | Aluminium spoel/rol |
|---|---|
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O~H112 |

