Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium sheet roof ] bij elkaar passen 154 producten.
Daktegel T351 0.5mm dik Blauwe Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
0.3mm Geanodiseerde Aluminiumplaten
| Sleutelwoord: | 8 x 4 aluminiumblad, 0.7mm aluminiumblad, aluminiumblad 1mm |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-8000-serie |
| Normen: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Klantgerichte Kleur Geanodiseerde van de de Kleurendeklaag van het Aluminium Gouden Aluminium Blad Vooraf geverfte het Aluminiumrol
| Sleutelwoord: | het aluminiumrol van de kleurendeklaag, met een laag bedekte aluminiumrol, de rol van het kleurenalu |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Het Blad van het aluminiumdakwerk in van het het Aluminiumdakwerk van Nigeria de Rolbroodje 0,5 Mm-Dikte
| Sleutelwoord: | het bladrol van het aluminiumdakwerk, de rolbroodje van het aluminiumdakwerk 0,5 mm-dikte, het beste |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
0.75mm Leverancier 1100 van de Aluminiumplaat 6061 7005 Bladen
| sleutelwoord: | 0.75mm Aluminiumplaat, 1/4 aluminiumblad, 6061 aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
T3 Bui 1070 1100 Aluminiumplaat voor Architecturale Voorgevelmuur
| Sleutelwoord: | 1100 Zuivere Aluminiumplaat, DE Aluminio Paragraaf Camiones voor Architecturaal, Industrie 1050 1060 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
Aluminium 5052 H32-Aluminiumplaat 7075 5083 Aluminiumplaat
| Sleutelwoord: | aluminium 5052 h32,aluminiumplaat 7075,5083 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aluminiumplaat 20mm Dikke Aluminiumplaat 5083 H111-Aluminiumplaat 6061 T6
| Sleutelwoord: | aluminiumplaat 20 mm dik, aluminiumplaat 5083 h111, aluminiumplaat 6061 t6, |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aluminium 7075 T6 5083 Aluminiumplaat 6063 6061 Aluminiumplaat
| sleutelwoord: | aluminium 7075 t6,5083-aluminiumplaat, 6061 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
2mm Marine Grade 5083 Aluminiumplaat 0.2mm Dikte
| Productnaam: | Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

