Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium sheet roof ] bij elkaar passen 154 producten.
5000 eindigt de het Bladmolen van het Reeksalmg3 5754 Aluminium voor Dakwerkplafond
| sleutelwoord: | Almg3 5754 Aluminiumblad, Molen beëindigen Aluminiumblad, het Aluminiumblad van het Dakwerkplafond |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Certificaat: | ISO, ROHS |
1050 1060 1070 Metaal van het Aluminiumblad 0.5mm 2mm Plaatprijs
| Sleutelwoord: | aluminiumplaat 1050,1100 aluminiumplaat,1100 aluminium spoel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5xxx het Aluminiumblad 5052 5754 5083 Marine Grade Aluminium Sheet van de reekslegering
| Sleutelwoord: | 5xxx het Blad van het reeksaluminium, 5754 Aluminiumblad, Aluminiumblad 5052, |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Blad van het het Aluminiumdakwerk van 1xxx 3xxx het Beste in het Blad van het het Aluminiumdakwerk van Nigeria 0.3mm-0.7
| Sleutelwoord: | het beste blad van het aluminiumdakwerk in Nigeria, aluminiumblad 0.3mm, het blad van het aluminiumd |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Beëindig Aluminiumplaat 5083 de Legering van het 7075 Aluminiumblad voor Bekledingsplafond
| sleutelwoord: | aluminium 5083 blad, aluminiumplaat 7075, de stroken van het aluminiumplafond & vlakke aluminiumstro |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.13mm350mm |
Van het de Rolaluminium van het dakwerkaluminium van de het Kanaalbrief de Rol van het de Rolaluminium voor Goot
| Productnaam: | Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5.0mm 3003 H14 6061 5052 het Gipspleister In reliëf gemaakte Aluminium van de de Controleursplaat van het Aluminiumblad Zwarte
| Productnaam: | in reliëf gemaakt aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
plaat 5 bar 1000 van de aluminiumcontroleur van het Aluminium Geruit Plaat en Blad Gewicht
| SLEUTELWOORD: | plaat 5 bar 1000 van de aluminiumcontroleur, plaat 1000 van de aluminiumcontroleur, Aluminium Geruit |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0,5 mm 1,0 mm geanodiseerd aluminium plaatbladkleur blanco zilver goud blauw rood
| Pakket: | Standaard de Uitvoerpakket |
|---|---|
| Tolerantie: | Vanaf uw vereiste |
| Kleur: | Gouden zilver, Champagne, Zwarte, Brons, Enz. |
5083 6061 7075 Aluminiumplaat 30 mm ASTM 1050 2024 3003 plaat
| Dikte: | 0.1mm30mm |
|---|---|
| Breedte: | 10mm-2200mm |
| Lange: | 1m-12m of aangepast |

