Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium sheet 0 3mm ] bij elkaar passen 156 producten.
Douane 0.3mm 0.5mm 0.6mm 2mm 3mm de 4mm Dikke Plaat van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | aangepaste aluminiumplaat, aluminiumplaat van 2 mm tot 3 mm dik, aluminiumplaat van 4 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
100mm Breedte 0.2mm dik 3004 de Rol van het 3003 Aluminiumblad
| Productnaam: | De Rol van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Blad van het het Aluminiumdakwerk van 1xxx 3xxx het Beste in het Blad van het het Aluminiumdakwerk van Nigeria 0.3mm-0.7
| Sleutelwoord: | het beste blad van het aluminiumdakwerk in Nigeria, aluminiumblad 0.3mm, het blad van het aluminiumd |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
2mm 3mm Dik Geanodiseerd Aluminiumblad 5052 5083 1050 3003 H14 voor Buitengebruik
| Sleutelwoord: | 2mm 3mm dik aluminiumblad, geanodiseerd aluminiumblad, aluminiumbladen voor buitengebruik |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Anticorrosion 3xxx Reeks 3003 Rol 350mm van het Aluminiumblad Dikte
| Productnaam: | De Rol van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3mm Aluminiumblad 10mm het Aluminiumblad van de Aluminiumplaat 5x10
| Sleutelwoord: | 3 mm aluminiumplaat, 10 mm aluminiumplaat, 5 x 10 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Yongsheng 1000mm Spiegel Opgepoetst Aluminiumblad Rose Gold For Reflector 2021
| Productnaam: | Het Blad/de Rol van het spiegelaluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1000-serie High Reflective Aluminium Sheet Spiegel Gepolijste Aluminium Sheet Coil
| legering: | 1000 Reeksen |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.15.0mm |
5052 6061 SGS de Plaat T6 6063 7075 2mm 3mm 4mm van het Aluminiumblad
| Dikte: | 0.1mm20mm |
|---|---|
| Breedte: | 10mm-2200mm |
| Lengte: | vanaf uw vereisten |
Zee 5083 5052 Poeder Met een laag bedekt Aluminiumblad H32 H34 voor Boot
| Sleutelwoord: | aluminiumplaat 5083, aluminiumlegering 5083, aluminiumblad zee |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |

