Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium sheet 0 3mm ] bij elkaar passen 156 producten.
0.1mm 1200mm 1060 3003 het Weerspiegelende Blad van de Aluminiumspiegel
| Legering: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.1mm5mm |
plaat 5 bar 1000 van de aluminiumcontroleur van het Aluminium Geruit Plaat en Blad Gewicht
| SLEUTELWOORD: | plaat 5 bar 1000 van de aluminiumcontroleur, plaat 1000 van de aluminiumcontroleur, Aluminium Geruit |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0.3mm Geanodiseerde Aluminiumplaten
| Sleutelwoord: | 8 x 4 aluminiumblad, 0.7mm aluminiumblad, aluminiumblad 1mm |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-8000-serie |
| Normen: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Klantgerichte Kleur Geanodiseerde van de de Kleurendeklaag van het Aluminium Gouden Aluminium Blad Vooraf geverfte het Aluminiumrol
| Sleutelwoord: | het aluminiumrol van de kleurendeklaag, met een laag bedekte aluminiumrol, de rol van het kleurenalu |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
5052 Metaal van het aluminiumblad 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm H32 Bladfabriek
| sleutelwoord: | H32 Aluminiumplaat, 5052 aluminiumblad, 0.1mm de fabriek van het aluminiumblad |
|---|---|
| Legering/Rang: | 5052 |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
3003 H14-het Blad van de Aluminiumrol voor het Maken van Gordijngevel
| Productnaam: | Aluminiumrol/Broodje |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De hoge Weerspiegelende Duidelijke Opgepoetste de Plaatspiegel van het Reflector Spiegelende Aluminium eindigt
| Productnaam: | De hoge weerspiegelende spiegel beëindigt aluminiumplaat, het duidelijke opgepoetste blad van het re |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
3 mm 4 mm 1100 3003 5083 6061 Spiegel gepolijst reflecterend geïmprimeerd aluminium loopvlak plaat
| Naam: | Opgepoetste spiegel |
|---|---|
| legering: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061 enz. |
| Temperatuur: | O H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6, enz. |
H112 Aluminium diamanten plaat, gekabelde plaat 1060 3003 5754
| Productnaam: | Aluminium diamanten platen,aluminium checker platen,gepoetste aluminium platen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henan China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3mm In reliëf gemaakt het Aluminium Geruit Blad van het Aluminiumblad 8x4
| Productnaam: | Aluminium Diamond Plate Sheets, Plaat 3mm, 8x4-de plaat van de Aluminiumcontroleur van de aluminiumr |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

