Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium foil lunch box ] bij elkaar passen 27 producten.
3004 Aluminiumfolie Lunchbox Container Deksels voor ronde voedselverpakkingen
| Type: | Rechthoekig, Rond, Vierkantig, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O |
| Toepassing: | Verpakkingen voor levensmiddelen |
Temperatuur H14 aluminiumfolie voor lunchbox met deksels
| legering: | 3003 3004 8011, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14 |
| Lange: | 30600mm |
Lunchbox van aluminiumfolie met gerimpelde embossing O Temperatuurdikte > 0,05 mm
| Oppervlaktebehandeling: | Aluminium natuurlijke kleur (geen behandeling), drukwerk, kleurwerk, coating, lamineren |
|---|---|
| Hoogte: | ≤120mm |
| Breedte: | 30600mm |
Aluminiumfolie lunchbox Lengte 30-600mm Breedte 30-600mm Gemakkelijke en hygiënische keuze
| Oppervlaktebehandeling: | Aluminium natuurlijke kleur (geen behandeling), drukwerk, kleurwerk, coating, lamineren |
|---|---|
| Lange: | 30600mm |
| Dikte: | > 0,05 mm |
Aluminiumfolie Lunchbox Containers De ideale oplossing voor de behoeften 3003 8011 legering
| legering: | 3003 3004 8011, enz. |
|---|---|
| Dikte: | > 0,05 mm |
| Temperatuur: | O, H14 |
Goud aluminium folie Lunchbox Container 450 ml 600 ml Aluminium folie Food Grade
| legering: | 3003 3004 8011, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O |
| Dikte: | > 0,05 mm |
Voedselcontainerfolie 3003 3004 8006 8011 0,03 - 0,2 mm Voor lunchdoos
| keyword: | 8011 Aluminum Foil ,Aluminium Foil Price,Aluminum Foil Food Packing |
|---|---|
| Type: | Heavy gauge foil, Medium gauge foil, Light gauge foil |
| Thickness: | 0.03 ~ 0.2mm |
Aluminiumfoliecontainer deksels voor H14 Temperatuur en ≤ 120 mm hoogte
| Hoogte: | ≤120mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Aluminium natuurlijke kleur (geen behandeling), drukwerk, kleurwerk, coating, lamineren |
| Breedte: | 30600mm |
1LB aluminiumfolie langwerpige lunchbox - pan voor veelzijdige voedselcontainer
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| legering: | 3003, 3004, 8011 |
| Volledig uit: | 148x122mm (5.83x4.80") |
8.6 x 6.6 inch diep pan wegwerp-afhaalbare herbruikbare aluminium folie container tray
| Naam: | Rechthoekige Aluminiumfoliecontainer |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Lange: | 8.66 inch |

