Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium foil lunch box ] bij elkaar passen 27 producten.
190 ml wegwerp aluminium kookgerei Aluminium wegwerpbak folie pan deksels
| Naam van het product: | Halve plaat koekpan |
|---|---|
| Grootte: | 4.49x3.7x1.26 inch |
| Gewicht: | 2.75g |
30-600 mm Lange wegwerpvoedselcontainers van aluminiumfolie voor voedselverpakking
| Rijmateriaal: | 3003 3004 8011, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O |
| Grootte: | 200+ maten kunnen worden aangepast |
Groothandel 8 - 50 Mic Aluminum Foil 8011 Aluminiumfoliebroodje voor Dienblad
| sleutelwoord: | 8011 het Broodje van de aluminiumfolie, Aluminium Foll voor Aluminiumdienblad |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Voedselrang 1070 1050 Aluminiumfoliebroodje 0.2mm Dikte
| Sleutelwoord: | aluminiumfoliefabrikanten, aluminiumfolie voor voedselcontainers, het broodjesgoud van de aluminiumf |
|---|---|
| Legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
8006 de Jumbo van het 8011 Aluminiumfoliebroodje voor identiteitskaart 76mm van Voedselcontainers
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie voor Voedselcontainers, het broodjes gouden, gouden aluminiumfolie van de aluminiumfo |
|---|---|
| Legeringstype:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Binnenkernmaterialen: | Aluminiumkern, enz. |
Document de Prijs van het Aluminiumfoliebroodje per Ton 35 Micronaluminiumfolie voor Voedselcontainers
| Sleutelwoord: | 35 micron aluminiumfolie, aluminiumfolie rol prijs, aluminiumfolie voor voedselcontainers |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Eenmalige bakken van tinfolie Voedselverpakking Aluminiumcontainer Eenmalige bak van aluminium met plastic deksel
| OEM-producten: | Beschikbaar |
|---|---|
| Dikte: | 0.020.04mm |
| Kenmerken: | Milieuvriendelijk |

