Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 coil aluminum stock ] bij elkaar passen 224 producten.
0,1 - 3,0 mm aluminium spoelstrip die 1060 1100 3003 8011 anodiseert
| Dikte: | 0.13.0mm |
|---|---|
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
| Lengte: | Aangepast |
8011 H24 Aluminiumfolie met een dikte van 10 microgram in voorraad Jumbo roll voor verpakking
| Legering: | 8011 |
|---|---|
| Woedeaanval: | H24 |
| Dikte: | 0,01 mm |
7075 8011 die 4x8-het Poeder van de Aluminiumplaat voor Voorgevelmuur met een laag wordt bedekt
| Sleutelwoord: | 4x8 de Prijs van het aluminiumblad, de prijs van het aluminiumblad, 3003 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
Aluminiumrol 3003 H14 en 8011 Aluminiumrol 6061 7075 Aluminiumrollen
| sleutelwoord: | 8011 aluminiumrol, aluminiumrol 3003 h14,1100 3003 aluminiumrol 6061 7075 aluminiumrollen |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
3105 6061 aluminiumrol 8011 aluminiumrol 1070 Aluminiumrol
| sleutelwoord: | 8011 aluminiumrol, Aluminiumrol 6061,3105 aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Kleur Geschilderde Aluminiumblad & Aluminiumrol voor Kanaalbrief
| Sleutelwoord: | Kleur Geschilderd Aluminiumblad, Kleur Geschilderde Aluminiumrol, Aluminiumrol voor Kanaalbrief |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
Van de het Aluminiumstrook van kleurenchannelume van het de Spiegelaluminium de Rol van de het Kanaalbrief
| sleutelwoord: | De Strook van het Channelumealuminium, de Brievenrol van het Aluminiumkanaal, Aluminiumrol voor Kana |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
8006 de Jumbo van het 8011 Aluminiumfoliebroodje voor identiteitskaart 76mm van Voedselcontainers
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie voor Voedselcontainers, het broodjes gouden, gouden aluminiumfolie van de aluminiumfo |
|---|---|
| Legeringstype:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Binnenkernmaterialen: | Aluminiumkern, enz. |
Voedselrang 1070 1050 Aluminiumfoliebroodje 0.2mm Dikte
| Sleutelwoord: | aluminiumfoliefabrikanten, aluminiumfolie voor voedselcontainers, het broodjesgoud van de aluminiumf |
|---|---|
| Legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Groothandel 8 - 50 Mic Aluminum Foil 8011 Aluminiumfoliebroodje voor Dienblad
| sleutelwoord: | 8011 het Broodje van de aluminiumfolie, Aluminium Foll voor Aluminiumdienblad |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |

