Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
Legering 1050 het Aluminium van de Schijfcirkel om Pan For Cookware
| productnaam: | Aluminium om Cirkel |
|---|---|
| Diameter: | 80mm1000mm |
| Oppervlaktebehandeling: | De molen eindigt, het Met een laag bedekken |
H112 Aluminium diamanten plaat, gekabelde plaat 1060 3003 5754
| Productnaam: | Aluminium diamanten platen,aluminium checker platen,gepoetste aluminium platen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henan China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Op maat gemaakte 4 X 8 aluminium traanplaat 1,5 mm 5754 5083 3003 reliëf aluminium diamantplaat plaat rol
| Productnaam: | aluminium loopvlakplaat 4x8, aluminium diamanten loopvlakplaat, aluminium chequerplaat |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
5754 aluminiumblad 5 Bar 5mm 4x8-het Broodje van Diamond Plate Embossing Aluminum Sheet van het Bladaluminium
| Productnaam: | 4x8 aluminium traanplaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O-H112 |
Van de de Containerfolie van het aluminiumfoliealuminium van de de Film Jumboaluminiumfolie het Broodjesprijs
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie voor containers,aluminiumfolie op maat,aluminiumfolie rol prijs |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
3004 Broodje 45 van de batterijaluminiumfolie het Aluminiumfolie van Cm 3004 in Broodjes
| Sleutelwoord: | batterijaluminiumfolie, aluminiumfolie 3004, aluminiumfolie in broodjes |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Het Bladbroodje 2.0mm 3,0 Mm-Aluminiumplaat 80mm X 200mm van het hoge Precisiealuminium Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Het Blad van het hoge Precisiealuminium, Aluminiumblad 2.0mm, Aluminiumblad 3.0 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
6061 5052 Gipspleister In reliëf gemaakt Aluminium Diamond Plate Sheet 3003 H14-de Plaat van de Aluminiumcontroleur
| Productnaam: | De Plaatblad van de aluminiumcontroleur |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O - H112 |
1000-serie 3000-serie Aluminium schijf schijf Ronde Aluminium cirkel voor kookgerei
| Grondstoffen: | 1060 1100 3003 3004 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H12, H14, H16, H18 |
| Diameter: | 801000mm |
T851 24x50 0.5mm 1070 de Industriële Rol van de Aluminiumstrook
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

