Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 1060 aluminum alloy price ] bij elkaar passen 575 producten.
Aluminium ronde schijf 1050 1060 1100 H14 Aluminium cirkelplaat voor pot
| Naam: | Aluminium cirkel/schijf |
|---|---|
| legering: | 1050 1060 3003 3005 |
| Temperatuur: | O, H12, H14, H16, H18 |
1060 1070 H12 Spiegel Aluminium verlichting Reflectieve aluminium plaat spoel met film
| Naam van het product: | 1060 1070 H12 Spiegel Aluminium verlichting Reflectieve aluminium plaat spoel met film |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-serie-8000-serie |
| Temperatuur: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
Aangepaste aluminium cirkel met uitstekende corrosiebestendigheid en lichtgewicht eigenschappen voor kookgerei
| Legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 3A21, 5005, 5052, 5754, 5083, 6061, enz. |
|---|---|
| Materieel Proces: | Warmgewalst (gelijkstroom)/walste koud (CC) |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
1060 1070 PE PVDF het Aluminiumrol van Deklaagdiamond orange peel stucco embossed
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O - H112 |
| Dikte: | 0.15mm5.0mm |
Het Aluminiumcirkel van 1050HO A3003 om het Blad Pan Aluminium Disk For Cookware van het Schijfaluminium
| Productnaam: | 1050HO het aluminium van de aluminiumcirkel, de pan van het aluminiumblad, aluminiumschijf voor cook |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.3mm6.0mm |
Douanealuminium 25mm 30mm Aluminiumschijf voor Pan Non Stick Rice Cookers
| Productnaam: | aluminium 25mm schijf, de rijstkooktoestellen van de aluminiumschijf, aluminiumcirkel voor pan niet |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.3mm6.0mm |
De Aluminiumfoliedocument 1100 1235 de Foliebreedte 1500mm van de voedselrang van de Aluminiumcontainer
| Sleutelwoord: | aluminiumfolie, Aluminiumfoliedocument, aluminiumfolie jumbobroodjes |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
2mm 1050 1060 1100 3003 8011 Sublimatiealuminium om het Aluminiumcirkels van het Schijfblad voor Cookware Pan Pot
| Sleutelwoord: | de schijf van het subliminationaluminium, 1100 aluminiumcirkel, aluminiumcirkel 3003 |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
Hoogdruk dunne aluminiumstrook 1050 O 0,3x40 mm 0,5x40 mm 0,9x55 mm 0,9x90 mm
| legering: | 1050 |
|---|---|
| Productnaam: | Hoogdruk dunne aluminiumstrook 1050 O Temperatuur |
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
Aluminium ronde plaat 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 Kookgerei
| legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32 enz. |
| Diameter: | 90 mm-1020 mm (op verzoek van de klant) |

