Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ polished aluminum mirror sheet ] bij elkaar passen 340 producten.
Morrir Aluminium Reflective Sheet Roll Finish Gepolijste Platen
| Dikte: | 0.110mm |
|---|---|
| breedte: | 101500mm |
| Lange: | 1m-12m of aangepast |
Geanodiseerd aluminium plaatblad 1060 1100 3003 5083 6061 1000 mm
| Breedte: | 1000mm1500mm |
|---|---|
| Certificaat: | ISO, SGS, BV |
| Bui: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
Lampcomité 0.4mm Spiegel in reliëf gemaakt Aluminiumblad voor Luminaries-Industrie
| Productnaam: | Het Blad/de Rol van het spiegelaluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5A06 Geanodiseerde het Bladplaat H112 5083 5052 5059 van de Aluminiumlegering
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt |
|---|---|
| Dikte: | 0.2mm20mm |
| Legering: | 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 8011, enz. |
Douane die Hoge Weerspiegelende het Bladplaat oppoetsen van het Spiegelaluminium
| Productnaam: | De spiegel beëindigt de Plaat van het Aluminiumblad, het Bladplaat van het Douane Oppoetsende Alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De douane die Hoge Weerspiegelende Spiegel oppoetsen beëindigt de Plaat van het Aluminiumblad
| Productnaam: | De spiegel beëindigt de Plaat van het Aluminiumblad, het Bladplaat van het Douane Oppoetsende Alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1000-serie High Reflective Aluminium Sheet Spiegel Gepolijste Aluminium Sheet Coil
| legering: | 1000 Reeksen |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.15.0mm |
3 mm 4 mm 1100 3003 5083 6061 Spiegel gepolijst reflecterend geïmprimeerd aluminium loopvlak plaat
| Naam: | Opgepoetste spiegel |
|---|---|
| legering: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061 enz. |
| Temperatuur: | O H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6, enz. |
Vervaardiging 6061 van de aluminiumplaat de Prijs van het Aluminiumblad per het Aluminiumplaat van kg 6082 t6 6061 t651
| Sleutelwoord: | aluminium 6061 t6 dikte 4 mm, aluminium spoelplaat, aluminium 6061 t4 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
0.56mm Plaat 1050 van het Diktealuminium 1060 3003 5052 5754 5083 het Aluminiumblad van A6061 T6
| Sleutelwoord: | 6061 aluminium metalen plaat (aluminium plaat 5052 5083 6061 (2 mm dikte 6061 t6 aluminium plaat) |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

