Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ diamond plate sheets ] bij elkaar passen 110 producten.
Fabriek Hoogwaardige 5000-serie Aluminium Diamant gekabelde plaat Gemaakte Aluminium Diamantplaat
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O - H112 |
| dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
5754 5 Bar 5mm de Platenaluminium Gecontroleerde Plaat van het Aluminiumblad Gecontroleerde Patroon
| Sleutelwoord: | Aluminium Gecontroleerde Plaat, Aluminium Gecontroleerde Patroonplaten, 5754 5 Bar 5mm Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Patroongrootte: | Aangepast |
O-H22 Aluminiumcontroleur Diamond Sheet Plate 0,1 - 20mm
| Legering: | 1 3 5 6 Serie |
|---|---|
| dikte: | 0.1-20 mm |
| breedte/lengte: | Als uw vereiste |
Diamanten aluminium plaat met bord 1050 1100 3003 5052 geïmprimeerd aluminium plaat
| legering: | Aluminiumplaat van de 1000-, 3000-, 5000- of 6000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, op maat |
5052 5754 Diamanten aluminium plaat / Gekauwde patronenplaat / Gedrukt geperforeerd aluminium plaat
| Cijfer: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Type: | Bord/spoel |
3000/5000 Serie Chinese Fabrikant Levert 5 Bar & Diamant Aluminium Traanplaat Aluminium Plaat
| Trefwoord: | Diamantaluminium strookgaasplaat, kleurgecoate aluminiumplaat met reliëf, aluminium spoel met reliëf |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
| Woedeaanval: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
De ponsen In reliëf gemaakte Diamant van de de Molenrand van het Aluminiumblad
| Dikte: | vanaf uw vereisten |
|---|---|
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
| Lengte: | vanaf uw vereisten |
3003 6061 Aluminium Traanplaat Aluminium Diamant Traanplaat 5 Ribbels Gevormd Anti-Slip Patroon Diamant Plaat
| Cijfer: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
3003 5754 6061 Aluminium diamantplaat Aluminium traanplaat Aluminium plaat
| Legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
Gegroefde Diamant Aluminium Plaat 5754 5052 Aluminium Traanplaat 1050 3003 Gegroefde Aluminium Spoel
| Trefwoord: | reliëf diamant aluminium plaat, aluminium geruite plaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-8000-reeksen |
| Woedeaanval: | O - H112 |

