Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ colored aluminum coil stock ] bij elkaar passen 516 producten.
Legeringsaluminium 5052 5083 5754 Plaatdikte 4mm 25mm het Blad van de het Aluminiumrol van de Aluminiumplaat
| Naam: | De Plaat van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henan, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1060/3003/5052/6061 Aluminiumplaten rol Aluminium spoelplaat Aluminiumstrook
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0,1-6,5 mm |
| breedte: | 102000mm |
1060 3003 1,5/2,0/3,0 mm*1200 mm warmte-isolatie aluminium spoel
| Aluminiumlegering: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 enz. |
| Dikte: | 0,2-8,0 mm |
Aluminium spoel 3003 3004 3005 3103 3105 3A21 legeringsgraad Aanpassing van de dikte
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0,1-6,5 mm |
| breedte: | 102000mm |
In voorraad 3003 3004 3005 Aluminiumfolie van legering rol Aluminium spoel Jumbo rol
| Naam van het product: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering van de serie 3000 |
| Dikte: | 6-20microns |
0,1 - 3,0 mm aluminium spoelstrip die 1060 1100 3003 8011 anodiseert
| Dikte: | 0.13.0mm |
|---|---|
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
| Lengte: | Aangepast |
5052 6061 8011 0,2-10mm dikte aluminium plaat aluminium spoel aluminium strip fabriek direct levering
| Name: | Aluminum Strip |
|---|---|
| Merknaam: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Alloy: | 1000series-8000series |
0.7mm Rol 1050 van de Aluminiumgoot 1060 1070 1100 3003 downspout Aluminiumrol
| Sleutelwoord: | Aluminium spoel goot,aluminium spoel 3003,aluminium plaat 0,7 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merken: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Van het de Rolaluminium van de aluminiumgoot van de het Kanaalbrief de Rol van het de Rolaluminium voor Goot
| Productnaam: | aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5052 h32-de Aluminiumlegering rolt 3003 Aluminiumbroodje 1060 1100 de Rol van de Aluminiumgoot
| sleutelwoord: | 5052 h32-Rollen van de Aluminiumlegering, aluminiumbroodje, aluminiumrol voor goot |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Certificaat: | ISO, ROHS |

