Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum tread plate ] bij elkaar passen 106 producten.
Fabrieksprijs 1050 de Fabrikant van de het Aluminiumplaat van het Aluminiumblad o-H112
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumplaat, 1050 aluminiumblad, 1050 de fabriek van het aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Buigen, Decoilen, Lassen, Ponsen, Snijden |
| Bui: | O - H112 |
Hoog verlengde aluminium met 10%+ kwaliteit kosteneffectief en duurzaam
| Oppervlaktebehandeling: | In reliëf gemaakt |
|---|---|
| Lange: | vanaf uw vereisten |
| Randbehandeling: | Molenrand, Gescheurde Rand, Enz. |
Gekleurde aluminium diamantenplaat 1060 1100 3003 5052 5754 loopvlak Aluminium checkplaat
| Legering/kwaliteit: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
Diamond Aluminum Plate/Aluminium Geruite Gevormde Plaat/In reliëf gemaakt Geperforeerd Aluminiumblad
| Trefwoord: | Diamant aluminium plaat, aluminium plaat met geruit patroon, reliëf geperforeerde aluminium plaat |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
In reliëf gemaakte Prijs 1060 H24 3003 van het Aluminiumblad Geruite het In reliëf maken 5052 Aluminiumplaat
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0.5mm10mm |
| Lengte: | vanaf uw vereisten |
3 mm 5083 Aluminium checkplaat 8x4
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Rood, Enz. |
|---|---|
| Lange: | vanaf uw vereisten |
| Toepassing: | Tredeloopvlakken, Muurcomités, Decoratieve Voorgevels, Enz. |
6061 van de de Legeringsplaat H32 van het Aluminiumblad Blad met hoge weerstand 350mm voor Verpakking
| Sleutelwoord: | Aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O - H112 |
5052 8083 5754 6061 6063 1,5 mm 1 mm 2 mm 3 mm dikke aluminiumplaat voor gebouwen
| legering: | 5000 serie, 6000 serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H18,H24,H32,H34,H111,H112,T4,T6,T651, enz. |
| Dikte: | 0.15-600 mm |
Douane 1060 1050 1100 van de het Aluminiumlegering van h14 h24 Blad 2mm 3mm 12mm het Broodje van het Aluminiumblad voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | Aluminiumplaten platen,aluminiumplatenrol,1060 aluminiumplaten |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Graad: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
Plaat 3003 van het Gordijngevelaluminium 3105 3005 3004 van het de Plaataluminium van de Aluminiumlegering het Bladrol voor de Bouw
| Sleutelwoord: | De Plaat van het Gordijngevelaluminium, 3003 Aluminiumblad, 3105 Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | A3003, A3004, A3105 |

